کد خبر: 49715 A

با حضورفرماندار آران و بیدگل/

با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان آران و بیدگل ششمین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و خدمات به همت اداره صنعت، معدن، تجارت (حوزه تجارت) و همکاری مجامع امور صنفی این شهرستان درسالن کوثر بلوار امام رضا (ع) آران و بیدگل توسط شرکت گلریزان باستان کاشان افتتاح شد.

ایلنا – آران و بیدگل: با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان آران و بیدگل ششمین نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و خدمات به همت اداره صنعت، معدن، تجارت(حوزه تجارت) و مجامع امور صنفی این شهرستان درسالن کوثر بلوار امام رضا (ع) آران و بیدگل توسط شرکت گلریزان باستان کاشان افتتاح شد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت (حوزه تجارت) آران و بیدگل درحاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل گفت: با توجه به افزایش تقاضا برای مایحتاج نوروز از جمله البسه، كیف، كفش، میوه، اقلام پروتئینی، آجیل و خشكبار، امسال هم مانند سال‌های گذشته برای رفاه حال شهروندان در خریدهای نوروزی نمایشگاه عرضه مستقیم كالا و خدمات ویژه نوروز 91 برگزارشده است.

« محمود شفقی » با اشاره به تغییرات ایجاد شده درمکان برگزاری نمایشگاه گفت: امسال نمایشگاه عرضه مستقیم كالا و خدمات شهرستان آران و بیدگل در 65 غرفه و زیربنای 900 مترمربع از تاریخ یکم تا 12 اسفند ماه به منظور کاهش قیمتها و رفاه شهروندان در بلوار امام رضا (ع) سالن کوثر این شهرستان برگزار گردیده است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت (حوزه تجارت) آران و بیدگل افزود: كالاهایی كه در این نمایشگاه عرضه می شود قبل از آغاز به كار نمایشگاه توسط كارشناسان خبره قیمت ‌گذاری شده و نمونه‌های عرضه شده پلمب می‌شوند و فروشنده موظف است كالاهای خود را مطابق نمونه اولیه و با قیمت كارشناسی عرضه كند.

وی افزود: كالاها در این نمایشگاه‌ از 10 تا 20 درصد زیر قیمت بازار عرضه شده و در صورت تخلف از این امر با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد.

شفقی گفت: در این نمایشگاه سعی بر این بوده است تا از تولید كنندگان به صورت از تولید به مصرف برای عرضه كالاها استفاده شود تا مایحتاج مردم با حداقل قیمت به دست آنان برسد.

سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت (حوزه تجارت) آران و بیدگل در پایان از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با تلفن 124 ستاد خبری اداره صنعت، معدن و تجارت (حوزه تجارت) شهرستان آران و بیدگل اطلاع دهند تا در اسرع وقت به تخلفات و گزارش‌های مردمی رسیدگی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر