کد خبر: 4955 A

واحدهای شهری امداد فوریتهای پزشکی استان اصفهان به مدت یک هفته در میادین اصلی شهرها و مسیرهای پرتردد استان مستقر می شوند.

اصفهان – ایلنا: رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اصفهان از تمرکز برنامه های آموزشی تکنسین های اورژانس 115 در فصل پاییز بر بیماری های شایع فصل، حوادث ترافیکی و محیط مدارس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حمید اسماعیلی با اشاره به بازگشایی مدارس، گفت: واحدهای شهری امداد فوریتهای پزشکی استان اصفهان به مدت یک هفته در میادین اصلی شهرها و مسیرهای پرتردد استان مستقر می شوند.

وی زمان استقرار این واحد ها را از بر ابتدای مهر ماه و ساعت 7 تا 9 صبح و12 تا 14 بعد از ظهر در میادین اصلی استان اعلام کرد و افزود: در شهرستان های اصفهان، فلاورجان، شاهین شهر و میمه، نجف آباد و خمینی شهر که از واحدهای امداد موتوری برخوردارند، موتورلانس ها نیز در مناطق پر تردد مستقر می شود.

به گفته اسماعیلی آموزش و اطلاع رسانی به گروه های هدف برای بالابردن سطح آگاهی عمومی در باره حوادث ترافیکی، فرهنگسازی در زمینه فوریتهای پزشکی و رعایت بهداشت فردی در اولویت برنامه های مرکز فوریتهای پزشکی قرار دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر