کد خبر: 4538 A

نماینده ولی فقیه در سپاه كاشان:

هشت سال مقاومت و دفاع جانانه ملت ایران مشخص شد که نیروی ایمان می‌تواند نتیجه محاسبات دقیق و نقشه‌های کلاسیک دشمنان را به صورت دیگری غیر از آنچه در پندار طراحان آن بوده است تغییر دهد.

ایلنا – کاشان: نماینده ولی فقیه در سپاه کاشان گفت: هشت سال مقاومت و دفاع جانانه ملت ایران مشخص شد که نیروی ایمان می‌تواند نتیجه محاسبات دقیق و نقشه‌های کلاسیک دشمنان را به صورت دیگری غیر از آنچه در پندار طراحان آن بوده است تغییر دهد.

«حجت الاسلام سید محسن دیباچی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان ۸ سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس پیروزی خون برشمشیر معنویت برمادیات و مصداق آیه شریفه کم من فتنه قلیله غلبت فتنه کثیره بود گفت: این مقاومت جانانه ملت ایران و دفاع از حریم و ناموس کشور خود در برابر تجاوز بی‌رحمانه سه سیلی محکم را به مستکبرین و دشمنان نظام زد.

نماینده ولی فقیه در سپاه کاشان با بیان اینکه مقاومت ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس سیلی محکمی به استکبار جهانی به عنوان طراح و پشتیبان اصلی تجاوز، صدام به عنوان مجری تجاوز و خائنین داخلی به عنوان ستون پنجم و عوامل هموار کننده تجاوز بود.

وی با اشاره به اینکه هشت سال مقاومت جانانه ملت ایران موجب تقویت امید در دل های مسلمانان جهان شد و خط مشی را ایجاد کرد که توانستند بعد از سی و سه سال طاغوت‌های زمان خود را از اریکه قدرت به سقوط و ذلت بکشاند تصریح کرد: همه بایستی از این عزت و همیت و آزاد مردی که حاصل خون شهداء است پاسداری کنیم.

حجت الاسلام سید محسن دیباچی با تاکید بر اینکه وظیفه همگان در مقابل این دفاع جانانه رزمندگان قدردانی و تبعیت از خون پاک شهداء است گفت: تبعیت پذیری از فرماندهی کل قوا و پاسداری از ارزش‌های اسلامی مانند: حجاب، نماز و عمل به قرآن نیز بخش دیگری از قدردانی در مقابل این ایثارگری‌ها است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر