کد خبر: 4526 A

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج كاشان:

جهت ساماندهی فرهنگ اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی بالغ بر ۳ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در اختیار بسیجیان شهرستان کاشان گذاشته شده است.

ایلنا – کاشان: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت: جهت ساماندهی فرهنگ اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی بالغ بر ۳ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در اختیار بسیجیان شهرستان کاشان گذاشته شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان سرتیپ دوم پاسدار جواد نائینی در نشست خبری که در محل دفتر فرماندهی ناحیه سپاه کاشان برگزارشده بود در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: بزرگداشت هفته دفاع مقدس درشهرستان کاشان با همکاری مسئولین ادارات و فرمانداری ویژه این شهرستان با پیش بینی اعتباری بالغ بر ده میلیون تومان برنامه‌های متنوعی را دراین هفته برگزار می کند.

وی ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) گفت: اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) توسط دشمنان به خاطر رسوایی‌های استکبار جهانی و صهیونیست و انتقام آن‌ها ازگسترش بیداری اسلامی درجهان اسلام است.

نائینی از اجرای برنامه‌های متنوع وبا شکوه‌تر از سال قبل هفته دفاع مقدس در شهرستان کاشان خبر داد وگفت: نواخت زنگ دفاع مقدس، گردهمایی روحانیون، هیئت‌های مذهبی و فرماندهان، جشن پایداری با حضور بیش از ۲ هزار نفراز خانواده شهدا ء همراه با اجرای برنامه‌های متنوع: شامل طنز واجرای تئا‌تر با همکاری سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، شرکت در نماز دشمن شکن جمعه و سخنرانی فرمانده سپاه قبل از خطبه‌های نماز جمعه، برگزاری صبحگاه مشترک با حضور مسئولین ادارات و نهادهای دولتی و حضور در گلزار شهداء از مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس در کاشان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان در ادامه اجرای اقتصاد مقاومتی در شرایطی که ایران درتحریم قراردارد را از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگ اقتصادی درجامعه عنوان کرد و گفت: جهت ساماندهی فرهنگ اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی بالغ بر ۳ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در اختیار بسیجیان شهرستان کاشان گذاشته شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر