کد خبر: 41870 A

مدیر اداره تاسیسات و زیبا سازی شهرداری کاشان:

مدیر اداره تاسیسات و زیباسازی شهرداری کاشان ازاجرای 5 پروژه روشنایی معابر و بلوارهای کاشان با اعتباری بالغ بر 140 میلیون تومان خبر داد.

ایلنا - كاشان: مدیر اداره تاسیسات و زیباسازی شهرداری کاشان ازاجرای 5 پروژه روشنایی معابر و بلوارهای کاشان با اعتباری بالغ بر 140 میلیون تومان خبر داد.

« محمد حسین واحدیان » در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان با اعلام این خبر گفت: اجرای این طرح در مکان های بلوار پاسگاه واقع در فاز دو ناجی آباد، پل روگذر واقع در انتهای بلوار کارگر و میدان جدید الاحداث ارتش انجام و مکان های ورودی بلوار امام رضا (ع) و بلوار بوستان نیز در حال اجرا می باشد.

وی با اشاره به اهمیت روشنایی معابر و تاثیر آن برامنیت شهر و تردد حمل و نقل شهری گفت: اجرای طرح روشنایی معابر و بلوارهای جدید الاحداث سطح شهر با هدف فراهم نمودن آسایش و آرامش در شهر انجام شده است.

وی افزود: با توجه به افزایش تردد در مسیرهای مذکور تامین روشنایی معابر می تواند نقش بسزایی در کاهش تصادفات و تسهیل و عبور و مرور خودروها داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: اجرای طرح روشنایی معابر و بلوارهای سطح شهر علاوه بر زیبایی فضاهای پیرامون بلوارها به هنگام شب جلوه مطلوب تری به شهر بخشیده و موجبات آسایش و امنیت بیشتر شهروندان را فراهم می کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر