کد خبر: 41840 A

نماینده كاشان و آران و بیدگل در همایش تحول بنیادی نظام آموزشی:

با توجه به اینكه اساس توسعه و پیشرفت در كشور آموزش و پرورش است، با اجرای تحول بنیادین نظام آموزشی تحولی عظیم در سراسر كشور ایجاد می شود.

ایلنا – كاشان: نماینده مردم شهرستانهای كاشان و آران و بیدگل درمجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینكه اساس توسعه و پیشرفت در كشور آموزش و پرورش است، لذا با اجرای تحول بنیادین نظام آموزشی تحولی عظیم در سراسر كشور ایجاد می شود.

به گزارش خبرنگارایلنا در كاشان « عباسعلی منصوری » در همایش یک روزه بررسی سند تحول بنیادین نظام آموزشی كشور كه با حضور وزیر آموزش و پرورش، معاون استاندار و فرماندار شهرستان كاشان و جمع زیادی از فرهنگیان شهرستانهای كاشان و آران وبیدگل در سالن علامه فیض كاشانی دانشگاه كاشان برگزار شده بود، ضمن تبریك میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت با سعادت امام جعفر صادق (ع) با اعلام این مطلب گفت: اگر بتوانیم از تنگناهای طرح تحول بنیادین نظام آموزشی كشور به راحتی عبور كنیم، تحول چشمگیری را در كل مجموعه كشور خواهیم داشت.

وی ضمن خیرمقدم به وزیر آموزش وپروزش و مدیر كل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: من شاهد تلاشهای بسیار خوب وزیر آموزش و پرورش در مجلس هستم كه انصافا ایشان سكان كار بسیار سختی را در دست دارد و تلاش جانانه ای در مجلس به خاطراجرای این طرح به كار بردند.

عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه بعید به نظرمی رسد كه اگر فرد دیگری درراس وزارت آموزش و پرورش بود می توانست به طور شایسته مجلس را متقاعد كند تا این طرح اجرا شود.

منصوری با اشاره به اینكه عملیاتی نمودن تحول بنیادین نظام آموزشی كشور كار بسیار سخت و طاقت فرسایی است و دراین برهه از زمان این كار الزاما باید انجام شود گفت: اینكه اراده و عزم وزیر آمورش و پرورش در زمینه تحول بنیادین نظام آموزشی كشور و رفع مشكلات معیشت فرهنگیان و معلمین جدی است خود قابل تحسین است.

نماینده مردم شهرستانهای كاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه مشكلات زیاد و نیازمندیهای فرهنگیان شهرستانهای كاشان و آران و بیدگل را در جلسات حصوصی با وزیرمحترم آمورش وپرورش مطرح نموده ام می شود و ایشان نیز با دید مثبت برخورد می كنند تقدیر و تشكر می كنم گفت: علت اصلی دعوتی كه از وزیر آموزش و پرورش جهت حضور درشهرستانهای كاشان و آران و بیدگل و درجمع شما فرهنگیان عزیز شد به خاطرپیشتاز بودن شهرستانهای كاشان در عملیاتی نمودن تحول بنیادین نظام آموزشی كشور بود.

وی عزم، اراده، نشاط و شعور مدیران، كاركنان و فرهنگیان شهرستانهای كاشان و آران و بیدگل را در تحول بنیادی نظام آموزشی كشور قابل تقدیر دانست و گفت: مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را در جهت به ثمر رساندن این اقدام بزرگی كه در نظام آموزشی كشور می شود بكارخواهد برد.

نماینده مردم شهرستانهای كاشان و آران و بیدگل با تاكید بربیانات مقام معظم رهبری كه پیشرفت در كشور شكل نمی گیرد، مگراینكه در آموزش و پرورش تحول ایجاد شود گفت: شكر گزار خداوند متعال هستیم كه فرهنگیان شهرستانهای كاشان و آران و بیدگل از متدین ترین، بهترین و كارآزموده ترین افراد هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر