کد خبر: 41021 A

درنیمسال 92

رئیس پردیس دانشگاهی دانشگاه کاشان، از پذیرش دانشجوی بدون آزمون در نیمسال دوم سال 91 در پردیس دانشگاهی این دانشگاه خبر داد.

ایلنا - كاشان: رئیس پردیس دانشگاهی دانشگاه کاشان، از پذیرش دانشجوی بدون آزمون در نیمسال دوم سال 91 در پردیس دانشگاهی این دانشگاه خبر داد.

« داریوش دیدبان» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان با اشاره به اینکه این مجموعه دانشگاهی بر اساس ماده 20 برنامه پنجم در مهرماه سال تحصیلی 91 تاسیس شده است، افزود: این مجموعه دانشگاهی از بین دواطلبان واجد شرایط و علاقمند به تحصیل از طریق بررسی سوابق تحصیلی و مصاحبه حضوری دانشجو می‌پذیرد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر 60 دانشجو در پردیس دانشگاهی دانشگاه کاشان در دوره‌های کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.

وی، تعداد رشته‌های این پردیس را 13 رشته (10 رشته کارشناسی ارشد و سه رشته دکترا) ذکر کرد و افزود: در سال آینده تعداد رشته‌های این مجموعه دانشگاهی افزایش می‌یابد.

دیدبان، مهندسی معماری، شیمی گرایش اسانس، مهندسی کامپیوتر-نرم افزار، مهندسی برق- قدرت، مهندئسی مکانیک- طراحی کاربردی، مهندسی مکانیک- حرارت و سیالات، مهندسی شیمی، علوم و فناوری نانو- نانون فیزیک، علوم و فناوری نانو- نانو شیمی، مهندسی منابع طبیعی- آبخیزداری را از رشته‌های دوره کارشناسی ارشد این پردیس دانشگاهی نام برد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت پردیس دانشگاهی دانشگاه کاشان مراجعه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر