کد خبر: 39958 A

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان:

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از برگزاری سلسله نشست‌های علمی با عنوان «راه روشن» در کاوشکده علوم و فنون این سازمان خبر داد

ایلنا - كاشان: مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از برگزاری سلسله نشست های علمی با عنوان" راه روشن " در کاوشکده علوم و فنون این سازمان خبر داد.

«مهدی نادعلی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان، با اعلام این مطلب، اظهار داشت: در این سلسله نشست­های علمی نخبگان و صاحب‌نظران علمی در راستای ایجاد انگیزه علمی و پژوهشی در دانش­آموزان و تبادل نظر با آنها به بررسی مشکلات و موانع پژوهشی، راهکار­ها و رفع آن می‌پردازند.

به گفته وی، در این نشست بیش از یک­صد نفر از دانش آموزان ممتاز و دارای رتبه­های المپیادهای علمی دانش­آموزی حضور خواهند داشت.

وی، هدف از برگزاری این سلسله نشست­ها را افزایش تبادل علمی میان دانش­آموزان و استادان برجسته علمی، آشنایی با مشاهیر علمی کاشان و ارتقای سطح حضور دانش­آموزان این شهرستان در مسابقات ملی و بین المللی ذکر کرد.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان گفت: در این نشست علمی سید مهدی مجدالاشرافی، معاون اداری مالی شهرداری کاشان و  استادیاری، کارشناس پژوهشی، به ایراد سخن می پردازند.

گفتنی است: نشست علمی "راه روشن" پنجشنبه 5 بهمن ماه در کاوشکده علوم و فنون سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر