کد خبر: 39928 A

استاندار اصفهان:

استاندار اصفهان درجلسه کارگروه اقتصادی قرارگاه عدالت که با حضور معاونین و مسوولان مربوطه برگزار شد به بررسی مسائل و مشکلات استان درحوزه های صنعت و کشاورزی پرداخت.

اصفهان – ایلنا: استاندار اصفهان درجلسه کارگروه اقتصادی قرارگاه عدالت که با حضور معاونین و مسوولان مربوطه برگزار شد به بررسی مسائل و مشکلات استان درحوزه های صنعت و کشاورزی پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایلنا علیرضا ذاکراصفهانی به بررسی مسائل و مشکلات استان در حوزه های صنعت و کشاورزی پرداخت وبا بیان اینکه در روزهای آینده جلسه ای به منظور بررسی موضوعات و مشکلات اقتصادی این استان برگزار خواهد شد گفت: در جلسه آینده پیشنهادات، راهکارها، ضعف ها و محدودیت های اقتصادی به همراه مستندات آن مطرح و مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه درحوزه اقتصادی با افرادیکه تاثیرات نامطلوبی دربازار ایجاد می کنند برخورد قاطع خواهد شد اضافه کرد: باید دراین حوزه با دقت و تدبیرمناسب وارد شد به طوری که واحدهای تولیدی دچارمشکل نشوند.

استاندار اصفهان با تاکید بر حمایت از تولید و واحدهای تولیدی در سطح استان بمنظور استیفای حقوق مردم و دولت قاطعانه برخورد خواهد شد، واحدهای دریافت کننده تسهیلات را به باز پرداخت بدهی های معوقه خود فراخواند و گفت: اگر احساس شود گیرندگان تسهیلات از آن سواستفاده کرده باشند، با همکاری دادگستری احضار خواهند شد و به موضوع آنها رسیدگی می شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر