کد خبر: 39781 A

توسط آتش نشانان استان اصفهان انجام شد/

کارگر مدفون شده در زیر خاک به طرز معجزه‌آسایی به صورت زنده از زیر خاک بیرون کشیده شد.

اصفهان-ایلنا:کارگر مدفون شده در زیر خاک، روز گذشته پس از تلاش آتش نشانان و پرسنل فوریتهای پزشکی، به طرز معجزه‌آسایی به صورت زنده از زیر خاک بیرون کشیده شد.

به گزارش ایلنا؛، حدود ساعت 13 عصر روز دوشنبه دوم بهمن ماه سال جاری، طی تماسی با اتاق فرمان فوریتهای پزشکی شهرستان اصفهان اعلام شد که کارگری در سگزی جاده مزرعه شور، بدلیل ریزش خاک کانال در زیر خاک مدفون شده است.

بر اساس این گزارش، یک واحد امدادی اورژانس 115 از شهر سگزی به محل اعزام شد و باتوجه به خروج سر مصدوم از زیر آوار اقدامات اولیه و مدیریت راه هوایی را برای وی انجام دادند.

فاتحی یکی از تکنسین های حاضر در این عملیات خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات بزرگ دراین عملیات احتمال ریزش مجدد آوار بر روی امداد رسانان و مصدوم مدفون شده در زیرآوار بود که این باعث کند شدن سرعت امداد رسانی شده بود.

این گزارش حاکی است، پس از یک ساعت تلاش آتش نشانان سگزی و پرسنل فوریتهای پزشکی این کارگر 46 ساله از زیر خاک بیرون کشیده شد و ضمن ثابت سازی اندامها و مایع درمانی به بیمارستان الزهرا انتقال پیدا کرد. گفتنی است این کارگر در اثر ریزش آوار از ناحیه قفسه سینه، شکم و پا دچار ضربات متعدد و آسیب شده بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر