کد خبر: 3416 A

مدیر منطقه 2 شهرداری کاشان:

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از اجرای بیش از سه هزار و 200 متر طول جدول گذاری و سه هزار و 800 متر مربع بلوک فرش خیابانها و معابر این شهر طی پنج ماهه اخیر سال جاری خبر داد.

ایلنا - كاشان: مدیر منطقه دو شهرداری کاشان از اجرای بیش از سه هزار و 200 متر طول جدول گذاری و سه هزار و 800 متر مربع بلوک فرش خیابانها و معابر این شهر طی پنج ماهه اخیر سال جاری خبر داد.

به گزارش  خبرنگار ایلنا در كاشان، مهدی هوشمندی نژاد اعتبار اختصاص یافته برای اجرای این میزان جدول گذاری و بلوک فرش معابر و خیابانهای سطح شهر را مبلغ یک میلیارد و 750 میلیون ریال عنوان کرد.

وی گفت: این اقدام با هدف ارتقای سطح كیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری انجام شده است.

وی، تسهیل در تردد و عبور و مرور شهروندان درکوچه ها و خیابان های شهر، ساماندهی و زیباسازی فضای شهری و مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابانهای شهر را از دیگر اهداف اجرای این طرح دانست.

مدیر شهرداری منطقه دو خاطر نشان کرد: چهارراه سلمان، شهرک امیر المومنین، هیات امنا، خیابان کارگر، بلوار خادمی، طاهر آباد، فرهنگسرای مهر و خیابان پیام هفت از جمله مکان های جدول گذاری شده است.

هوشمندی نژاد جدول گذاری معابر و خیابانها به لحاظ تاثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر را مهم ارزیابی کرد و گفت: این امر مورد توجه و تاکید مجموعه مدیریت شهری است و در دستور كار شهرداری قرار دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر