کد خبر: 32028 A

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان از مهار آتش سوزی مغازه تولید كفش توسط آتش نشانان این شهر در بعداز ظهر جمعه هشتم دی ماه خبرداد

ایلنا - كاشان: مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان ازمهار آتش سوزی در مغازه تولید کفش توسط آتش نشانان این شهر در بعداز ظهر جمعه  هشتم  دی ماه خبرداد.

« روح الله فدایی » در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان با اعلام این خبر گفت : ساعت 6 و 30 دقیقه روزجمعه هشتم دیماه وقوع یک فقره آتش سوزی در مغازه تولید و فروش کفش واقع خیابان بابا افضل به ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد و متعاقب آن خودروهای اطفائیه در محل حاضر وبا توجه به حجم گسترده آتش سوزی که منجربه سوختن بخش قابل توجهی از مواد اولیه موجود در طبقه زیرین ساختمان 3 طبقه شده بود،سایر تجهیزات لازم به محل گسیل و نسبت به اطفاء حریق کامل اقدام گردید.

روح الله فدائی افزود: در این حادثه که علت آن توسط کارشناسان سازمان در حال در حال بررسی است 18 نفراز ماموران ایستگاه های عملیاتی شماره1،2 و 4 این سازمان با استفاده از 6 خودروی اطفائیه سنگین، سبک و پشتیبانی وباتلاشی موثر موفق به مهارو اطفاء حریق و جلوگیری از وقوع خسارت سنگین به تجهیزات و مواد اولیه موجوددر محل و نیز مغازه های مجاور شدند.

وی از حادثه تصادف در ساعت 10:15 این روز خبر داد که در آن برخورد دو خودرو پراید و تریلر در کیلومتر 4 جاده قدیم کاشان نطنز منجر به کشته شدن2 نفر و مصدومیت 2 نفر دیگر از سرنشینان شد.

فدائی درادامه از کلیه متصدیان واحدهای صنعتی و تولیدی خواست تا با رعایت استانداردها توصیه هاو ضوابط ایمنی لازم الاجرا درپیشگیری از وقوع اینگونه حوادث را جدی گرفته و در اولین فرصت،وقوع سوانح را به شماره 125 سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر