کد خبر: 3080 A

شهردار قمصر:

توسعه بی نظیری كه قمصر درایران به عنوان پایتخت گل و گلاب ایران بدست آورده باعث شده تا این شهرنسبت به سایرشهرهای كشور شهر گرانی باشد و بابت اداره آن نیزهرینه های گران قیمتی پرداخت شود.

ایلنا - كاشان: شهردار قمصر روزگذشته درمراسم تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان كاشان كه به همت شهردار و روابط عمومی این شهرداری درسالن اجتماعات این شهرداری برگزارشد، ضمن تبریك هفته دولت وگرامی داشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و تبریك روز خبرنگار به اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان كاشان با اشاره به اینكه خبرنگاران مسئولیت آرامش و پویایی جامعه را به عهده دارند گفت: اگر امروز قمصر در دنیا معروف و بین المللی شده است به خاطر زحمات رسانه های این شهرستان بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در شهرستان ویژه كاشان « علی اصغر شقایقی » با بیان اینكه اگر تلاش اصحاب رسانه خبرنگاران زحمتكش شهرستان كاشان نبود قمصر نمی توانست چنین جایگاه مهمی را در دنیا داشته باشد گفت: دلیل اعلام نمودن شهر قمصر از طرف وزارت كشور به عنوان یك شهر پاك و نمونه و بدور از هرگونه آلاینده ای درسطح كشوربه دلیل تلاش بی وقفه اصحاب رسانه و خبرگزاری های شهرستان كاشان و پیگیری و زحمات مسئولین شهر قمصر بوده است.

شقایقی شهر قمصر را با توجه به پتانسیل بالقوه ای كه نسبت به سایر شهرهای كشور دارد به یك مغازه طلا فروشی توصیف كرد و گفت: توسعه بی نطیری كه قمصر د رایران اسلامی به عنوان پایتخت گل و گلاب ایران بدست آورده است باعث شده تا این شهر نسبت به سایر شهرهای كشور شهر گرانی باشد و بابت اداره آن نیز هرینه های گران قیمتی پرداخت شود.

شهردار قمصر به توسعه و ایجاد بسیار زیاد زیرساختهای گردشگری و خدمات رسانی نسبت به سالهای قبل درشهر قمصر اشاره كرد و گفت: حضور و افزایش روز بروز سرمایه گزاران جهت سرمایه گذاری در ایجاد هرچه بیشتر فضاهای تفریحی و زیرساختهای گردشگری آینده روشنی را برای شهر قمصر رقم می زند.

شقایقی تعامل دوسویه و سازنده مسئولین با اصحاب رسانه را تنها راه رفع مشكلات جامعه عنوان كرد و گفت: شهرداری قمصر آمادگی در اختیار گذاردن مكانی جهت خانه مطبوعات به خبرگزاری ها و اصحاب رسانه شهرستان كاشان جهت اطلاع رسانی بیشتر است.

اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان كاشان به اتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قمصر از پروژه های دردست اقدام و انجام شده شهرداری قمصر بازدید کردند.

نكته بسیار حائز اهمیت اینكه به نظرمی رسد نوع تفكری كه شهرداران و روابط عمومی شهر قمصر خصوصا شهردار فعلی این شهر تاكنون نسبت به نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان كاشان در توسعه و پیشرفت شهر قمصربرخلاف نظر بعضی از مسئولین داشته است این شهر توانسته است جایگاه رفیعی را درسطح دنیا كسب نماید و رغبت خبرنگاران در  همكاری هرچه بیشتر در جهت بیان دغدغه ها و رفع مشكلات این شهر را دو چندان نماید.

شایان ذكر است شهردار قمصر ازكلیه اصحاب رسانه، خبرگزاری ها و خبرنگاران شهرستان كاشان با اهداه هدایایی به نحو بسیار شایسته تجلیل و قدردانی به عمل آورد و همگی در ضیافت نهاری كه شهرداری قمصر تدارك دیده بود شركت كردند. پایان پیام

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر