کد خبر: 24540 A

طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی اصفهان یکی از طرح‌های مستمر و دایمی این فرماندهی هستند و هیچگاه تعطیل نخواهند شد.

اصفهان-ایلنا:فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان، طرح‌های ارتقای امنیت اجتما عی همچون برخورد با وسایل نقلیه مختلف، معتادان، فروشندگان مواد مخدر و سلاح سرد و مته‌مان تحت تعقیب یکی از طرح‌های مستمر و دایمی این فرماندهی است.

به گزارش خبرتگار ایلنا،سرهنگ حسن یار دوستی فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان، در این باره اظهار داشت: طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی یکی از طرح‌های مستمر و دایمی این فرماندهی هستند و هیچگاه تعطیل نخواهند شد.

وی با بیان اینکه در یک ماه گذشته وسایل نقلیه که با انجام وسایل نقلیه که با انجام حرکات نمایشی، آلودگی صوتی، حرکت در پیاده رو و توقف در ایستگاههای اتوبوس برای مردم مزاحمت ایجاد می‌کردند توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

این مقام مسئول طرح برخورد با رانندگان وسایل نقلیه مختلف را در کاهش تصادف فوتی و خسارتی تا ثیر گذار عنوان کرد و اظهار داشت: فعالیت‌های انتظامی پلیس اصفهان به منظور برخورد با موتور سواران و رانندگان مختلف، معتادین، فروشندگان مواد وخدر و سلاح سرد و متهمان تحت تعقیب و همچنین افزایش ضریب احساس امنیت در بین شهروندان با بسیج کلیه نیرو‌ها و امکانات به طور مستمر در سطح شهر اجرا می‌شود و هیچگاه تعطیل نخواهد شد.

سرهنگ یار دوستی در پایان با بیان اینکه هدف پلیس برقراری نظم، امنیت و آرامش در جامعه است افزود: از شهروندان می‌خواهیم برای مشارکت در امنیت و آرامش جامعه و همکاری با ما موران در اجرای طرح‌های خود هر گونه موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن ۱۱۰به اطلاع پلیس برسانند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر