کد خبر: 24538 A

كارشناس مسوول فرهنگی و هنری مدیریت آموزش و پرورش كاشان از برگزاری آیین های ویژه هفتاد و پنجمین سالگرد شهادت آیت‌الله سید حسن مدرس در مدارس این شهرستان خبر داد.

ایلنا - كاشان: كارشناس مسوول فرهنگی و هنری مدیریت آموزش و پرورش كاشان از برگزاری آیین های ویژه هفتاد و پنجمین سالگرد شهادت آیت‌الله سید حسن مدرس در مدارس این شهرستان خبر داد.

"غلامرضا كوهی" در حاشیه برگزاری این مراسم در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان گفت: این برنامه ها با اجرای مراسم صبحگاه در روز شنبه با موضوع معرفی شهید مدرس در تمام واحدهای آموزشی كاشان آغاز شد.

به گفته وی، اجرای مسابقه در دو رشته انشانویسی و مقاله پژوهشی با موضوع معرفی شهید مدرس برای دانش آموزان دوره های راهنمایی و متوسطه از جمله برنامه های گرامیداشت این شخصیت شجاع در مدارس كاشان است.

وی برگزاری مسابقه مقاله‌نویسی با مشاركت فرهنگیان شهرستان كاشان، دعوت از سخنران برای بررسی ابعاد شخصیت شهید مدرس و تهیه نشریه دیواری توسط دانش‌آموزان را از دیگر برنامه های آموزش و پرورش كاشان ذكر كرد.

وی با اشاره به اینكه مدرس هرگز وامدار كسی نبود و با كارگری به امرار معاش می پرداخت، تاكید كرد:باید برای نسل امروز چهره های راستین به عنوان الگوی زیستن معرفی شوند كه تا پای جان در راه عزت اسلام و مسلمین ایستادگی كرد.

وی گفت: آیت الله مدرس شهیدی بود که القاب برای او کوتاه است و تاكنون ناشناخته مانده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر