کد خبر: 24491 A

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان:

به منظور افزایش ضریب حساس امنیت مردم استان طرح ضربتی شناسای و دستگیری مجرمان سرقت‌های خشن در مرکز استان و ۱۰ شهرستان دیگر به اجرا در می‌‌اید.

اصفهان - ایلنا: رییس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: به منظور افزایش ضریب حساس امنیت مردم استان طرح ضربتی شناسای و دستگیری مجرمان سرقت‌های خشن در مرکز استان و ۱۰ شهرستان دیگر به اجرا در می‌‌آید.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ حسین حسین‌زاده در گفنگو با این پایگاه اضهار داشت: در پی اعلام گزارش‌های از وقوع تعدادی از سرقت‌های توام با خشونت و آزار و اذیت از آنجا که اینگونه سرقت‌ها موجب نا‌امنی در جامعه شده و احساس امنیت مردم را پایین می‌آورند به همین جهت پلیس آگاهی استان طرح جامع و ضربتی برای مبارزه با این مجرمان را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه این طرح در آینده نزدیک اجرا و نتایج حاصله آن از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم خواهد رسید گفت: در این طرح کاراگاهان با عملیات‌های ویژه و ضربتی و افزایش گشت‌های نا‌محسوس خود در نقاط جرم زا و با نگاه تیز بین خود مجرمین سرقت‌های خشن، سرقتهای توام با آزار و اذیت، کیف قاپی و سرقت‌های بعنف را دستگیر و تحویل مراجع قضایی خواهند داد.

 سرهنگ حسین‌زاده با بیان اینکه هماهنگی برای اجرای این طرح با دستگاه قضای استان صورت گرفته اظهار داشت: طرح مذکور طی عملیات‌های ویژه و غافلگیرانه در مرکز استان و ۱۰شهرستان دیگر اجرا می‌شود. رییس پلیس آگاهی استان در پایان افزود: امید است با انجام این گونه طرح‌ها و تلاش مضاعف ماموران جامعه برای مجرمان نا‌امن شده و امنیت و آرمش مطلوب نصیب مردم مومن، شهید پرور ولایی استان شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر