کد خبر: 23096 A

نماینده مباركه:

در یکی دو سال آینده، ظرفیت فولاد مبارکه از ۷/۷ میلیون تن به ۱۲ میلیون تن افزایش خواهد یافت که همگی این توسعه‌ها نیازمند زیرساخت‌های لازم خواهد بود.

اصفهان – ایلنا: نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تولید بیشتر و اشتغال‌زایی از اهداف بزرگ کشور به شمار می‌آید، گفت: توسعه‌های کمی و کیفی در حوزه صنعت فولاد لازم و ضروری است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، دکتر دکترعلی ایرانپور در جریان بازدید از شرکت فولاد مبارکه یادآور شد: باتوجه به اینکه امسال، سال تولیدملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری شده و از طرفی تحریم‌هایی از سوی کشورهای غربی و آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته، شرکت فولاد مبارکه در راستای تحقق شعار امسال بخوبی گام برداشته و با افزایش تولید و اجرای طرحهای توسعه نشان داده است که هیچکدام از تهدیدهای دشمنان در روند فعالیت‌های این صنعت تأثیرگذار نبوده و تلاشگران فولاد مبارکه توانسته‌اند با تلاش مضاعف و همت خود روز به روز افزایش تولید داشته باشند.

وی با توجه به بازدید خود از طرحهای توسعه فولاد مبارکه، پیش بینی کرد: در یکی دو سال آینده، ظرفیت فولاد مبارکه از ۷/۷ میلیون تن به ۱۲ میلیون تن افزایش خواهد یافت که همگی این توسعه‌ها نیازمند زیرساخت‌های لازم خواهد بود.

نماینده مبارکه خواستار پی گیری مسئولان و بخصوص نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات صنعت فولاد در بخش تأمین آب موردنیاز و مواداولیه شد و ادامه داد: تلاش خواهیم کرد با دعوت از کمیسیونهای اقتصادی و صنایع مجلس و نمایندگان محترم و بازدید آن‌ها از دستاوردهای فولاد مبارکه اصفهان، در راستای رفع این مشکلات بیش تلاش کنیم چرا که فولاد مبارکه اصفهان یک صنعت ملی و مایه افتخار برای کشور است و نمایندگان مجلس نیز بایستی در ثبت این افتخارات خود را سهیم بدانند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر