کد خبر: 23053 A

معاون اول قوه قضائیه خبر داد:

ثابت نبودن نرخ ارز فرصت را برای برخی سودجویان فراهم کرده که اداره کل تعزیرات باید با عزمی جدی به کنترل بازار و برخورد با افراد سودجو بپردازد.

اصفهان – ایلنا: معاون اول قوه قضائیه از جذب ۶۰۰ قاضی در دادگستری استان اصفهان تا پایان سال، خبر داد و گفت: امیدواریم با جذب این تعداد نیرو، بسیاری از مشکلات و کمبود‌ها در این دستگاه جبران شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حجت الاسلام ابراهیم رییسی با تاکید بر اینکه برقراری هرچه بهتر حق و عدالت از اهداف اصلی قوه قضائیه است، افزود: برای جلب اعتماد عمومی، کارآمدی بیشتر و افزایش رضایتمندی مردم، لازم است همکاران دستگاه قضایی تلاش خود را مضاعف کنند.

وی آمارهای به دست آمده در این دستگاه را نشان دهنده کاهش ۹ درصدی پرونده‌های ورودی سال ۹۱ در مقایسه با سال گذشته دانست و تصریح کرد: کاهش آمار ورودی‌های دادگستری کل استان اصفهان را قابل توجه بوده و لازم است تحلیلی آماری در این خصوص ارائه شود.

معاون اول قوه قضائیه همچنین با اشاره به افزایش قیمت‌ها در بازار گفت: ثابت نبودن نرخ ارز فرصت را برای برخی سودجویان فراهم کرده که اداره کل تعزیرات باید با عزمی جدی به کنترل بازار و برخورد با افراد سودجو بپردازد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر