کد خبر: 18770 A

هدف از ایجاد این شهرک، ایجاد زیر ساخت‌های مناسب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز برای تجاری سازی و تولید محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوین در حوزه مواد پیشرفته است.

اصفهان – ایلنا: سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی اصفهان اعلام کرد: نخستین شهرک فناوری تخصصی کشور در حوزه مواد پیشرفته از سال آینده کار خود را آغاز می‌کند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سعادت بهرامی شهرک فناوری صنایع نوین اصفهان را یکی از شش شهرک فناوری مصوب هیئت وزیران دانست و گفت: این مجموعه در ضلع شرقی شهرک صنعتی بزرگ اصفهان و در زمینی به وسعت ۶۰ هکتار در حال ساخت است.

وی هدف از ایجاد این شهرک را ایجاد زیر ساخت‌های مناسب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز برای تجاری سازی و تولید محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوین در حوزه مواد پیشرفته دانست و افزود: ارائه خدمات مشاوره‌ای در حوزه‌های عمومی کسب ‌و ‌کار، خدمات تخصصی آزمایشگاهی و مشاوره‌های فنی و مهندسی به شرکت‌های مستقر در شهرک از زیر ساخت‌های خاص این شهرک است که آن را از دیگر شهرک‌های صنعتی متمایز می‌کند.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی اصفهان پیش بینی کرد: این شهرک با توجه به پشتوانه مطالعاتی و طراحی‌ دقیق، نقش محوری در افزایش تولید محصولات دانش بنیان و تولید ثروت از دانش ایفا می‌کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر