کد خبر: 18650 A

استاندار اصفهان:

طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها با هدف سلامت جسمی و روحی مردم، در دو هفته‌ای که اجرا شد رضایتمندی خوبی را در سطح جامعه و به خصوص در بخش بانوان به همراه داشت.

اصفهان – ایلنا: استاندار اصفهان با اعلام این‌که صنعت استان در وضعیت خوبی قرار دارد، گفت: شرایط رفاهی و عمرانی در شهرستان‌های استان نیز در سطح بسیار مطلوبی است و در شهرهای کوچک زیرساخت‌های لازم و امکانات عمومی از جمله جدول‌کشی‌ها و آسفالت و... به اجرا در آمده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، علیرضا ذاکر اصفهانی در نشست تقدیر از برگزیدگان خدمت سال ۹۰ تاکید کرد: احترام و تکریم نیروی انسانی در دستور کار مدیران استان است و باید در راستای رفاه مردم جامعه کوشید.

وی جایگاه نیروی انسانی را بسیار مهم دانست و ادامه داد: منابع مادی قدرت ماندگاری ندارند ولی سرمایه انسانی می‌تواند باعث اعتلا شود.

استاندار اصفهان پیشرفت کشور‌ها را به واسطه وجود نیروی انسانی آن‌ها دانست و گفت: احترام، تکریم و ایجاد انگیزه‌های لازم برای نیروی انسانی در دستور کار ما قرار داشته و تمام تلاش مدیران استان در جهت رفاه نیروی انسانی جامعه است.

وی مهم‌ترین دلیل تعطیلی پنج‌شنبه‌ها را سلامت جسمی و روحی مردم جامعه عنوان کرد و افزود: این طرح در دو هفته‌ای که اجرا شد رضایتمندی خوبی را در سطح جامعه و به خصوص در بخش بانوان به همراه داشت.

ذاکر اصفهانی با اشاره به تلاش‌های بی‌وقفه‌ای که در راستای توسعه روستا‌ها انجام شده، گفت: در حوزه آب و گازرسانی، واحدهای مسکونی و هم‌چنین بخش کشاورزی شاهد پیشرفت‌های زیادی در شهرستان‌ها و روستاهای استان بوده‌ایم.

وی وضع صنعت استان را نیز مناسب دانست و یادآور شد: کارهای خوبی در این زمینه و بخش‌های زیرساختی، کشاورزی، مخابرات و شیوه‌های نوین آبخیزداری انجام شده و به پیشرفت چشمگیری در سطح استان دست یافته‌ایم.

استاندار درباره اجرای طرح‌های عمرانی که مورد تاکید رییس جمهور بوده، گفت: رینگ غربی و شرقی اصفهان و ورزشگاه نقش‌جهان به عنوان پروژه‌های مهرماندگار است و ساخت این پروژ‌ه‌ها با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت و به اتمام خواهد رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر