کد خبر: 11456 A

همزمان با اختتامیه سومین دوسالانه نقاشی کودک

همزمان با اختتامیه سومین دوسالانه نقاشی کودک معراج جشن بزرگی در باغ پرندگان قمصر با حضور كودكان كاشانی به همراه خانواده هایشان برگزار شد.

 ایلنا - كاشان: همزمان با اختتامیه سومین دوسالانه نقاشی کودک معراج جشن بزرگی در باغ پرندگان قمصر با حضور  كودكان كاشانی به همراه خانواده یشان  و جمعی از مسئولین برگزار شد.

  مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان در حاشیه برگزاری این مراسم بسیار باشكوه  و بی نظیر در گفتگو با خبرنگارایلنا در كاشان، هدف از برگزاری این جشن بزرگ را شناسایی و حمایت کودکان خلاق و با استعداد در نقاشی و هنر، آشنایی کودکان با آموزش شهروندی، ایجاد محیطی سالم، شاد و با نشاط و گردهم آوردن خانواده ها با کودکان خود در فضایی تفریحی عنوان کرد.

به گفته وی، جشن بزرگ کودک به مناسبت روز جهانی کودک در محیطی کاملا شاد، تفریحی و آموزشی با حضور خاله شاپرک، عمو نیکی و عمو شادی در باغ تفریحی پرندگان قمصر برگزار شد.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان ضمن اشاره به اینکه سومین دوسالانه نقاشی با رویکرد آموزش شهروندی در فرهنگسرای معراج سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان برگزار شد افزود: این جشن بزرگ با استقبال بی نظیر خانواده ها برگزار شد.

یکی از روحانیون فعال نیز در این جشن بزرگ، حضور کودکان در اینگونه برنامه های شاد و سالم را یکی از مهمترین اقدامات سازمان رفاهی تفریحی شهرداری عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین کاردان پور، حضور خانواده ها همراه با کودکان و فرزندان خود در جشن های سالم، بانشاط و آموزشی را حائز اهمیت دانست و گفت: باید با زبان و بیان کودکانه، فرزندان خود را با آموزه های دینی آشنا کنیم.

وی، برگزاری مسابقه بین کودکان و خانواده هایشان با مضامین قرآنی، اجرای آموزه های قرآنی با زبان کودکانه و ایجاد محیطی شاد برای فرزندان را از ارکان اصلی اینگونه جشن ها برشمرد.

گفتنی است برگزاری برنامه هایی شاد همراه با حضور هنرمندان مطرح صدا و سیما، مسابقه، برپائی نمایشگاه آثار برگزیده نقاشی، تقدیر و تجلیل از برگزیدگان مسابقات نقاشی از جمله برنامه های جانبی این جشن بزرگ بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر