کد خبر: 101199 A

فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان از اجرای پنج عملیات ضربتی و منسجم ماموران ایست و بازرسی شهید شرافت نایین طی 48 ساعت گذشته و كشف مقدار 551 كیلو 415 گرم تریاك خبر داد.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان داشت: نیروی انتظامی در راستای وظایف ذاتی خود و مبارزه با مواد افیونی و خطرناک مخدر همچنین برخورد جدی و سرسختانه با عامل یا عاملان تهیه و توزیع آن، موفقیت‌های ارزشمندی در این راه کسب کرده و توانسته با عزم جدی نیروهای خدوم و جانفشان خود بسیاری از باند‌ها و سرشبکه‌های مهم قاچاق مواد مخدر را نابود و منهدم کند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، سردار «عبدالرضا آقاخانی» به عملیات‌ ۴۸ ساعته گذشته ماموران انتظامی ایست و بازرسی شهید شرافت نایین استان اشاره کرد و افزود: ماموران این ایستگاه با اجرای پنج عملیات ضربتی موفق شدند تعداد ۸ دستگاه خودروی سبک و سنگین را که با جاسازی و پوشش‌های ماهرانه قصد جابجایی و انتقال مواد مخدر را داشتند شناسایی و متوقف کنند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در این عملیات‌ها مجموعا ۵۵۱کیلو و ۴۱۵ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و تعداد ۲۰ نفر از قاچاقچیان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

«سردار آقاخانی» مواد مخدر را بلای خانمانسوز و یکی از دلایل اصلی فروپاشی بنیان خانواده‌ها دانست و خاطر نشان کرد: اعتیاد زمینه بسیاری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی را در جامعه فراهم می‌کند و مبارزه جدی و بی‌امان با این پدیده شوم نیازمند عزم عمومی بوده و شهروندان باید در این راه مشارکت خود را با پلیس بیش از پیش افزایش داده و موارد مشکوک را در طول شبانه روز به تلفن‌های ۱۱۰ و یا شماره تماس ۲۱۸۳۴۶۲ «پلیس مبارزه با مواد مخدر» اعلام دارند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر