کد خبر: 100182 A

اداره كل روابط عمومی استانداری اصفهان خبر داد:

همزمان با هفته دولت پنج طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در خمینی شهر با حضور استاندار اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید.

ایلنا: علیرضا ذاکر اصفهانی در آیین افتتاح پنج طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی در خمینی شهر، با حضور در سالن بصیرت شهرداری این شهر، ضمن گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند، پرهیز از نگاه خطی و جناحی، تلاش شبانه روزی و توکل بر خداوند را سه عامل مهم پیشرفت برنامه‌ها و پروژه‌ها در دولت‌های نهم و دهم دانست.

به گزارش ایلنا از اصفهان، وی با بیان اینکه در طول در چهار سال فعالیت در استان، نگاهم خدمت به مردم بود، گفت: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار گرفتم.

ذاکر اصفهانی اظهار داشت: شهرداران جدید از طریق راهکارهای نو و خلاقیت بدون وارد کردن فشار اقتصادی بر مردم تولید درآمد کنند.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه مهم‌ترین دغدغه من در طول ۱۰ روز گذشته پیگیری مشکلات آب آینده استان بوده است، افزود: در مکاتبات بسیار دغدغه خود را مسوولان کشور و دولت جدید انتقال داده‌ام.

وی به وضعیت نامطلوب آب استان اشاره کرد و گفت: طبق شواهد در سالهای آینده استان با مشکلات جدی در بخش آب روبرو خواهد بود.

ذاکر اصفهانی یکی از راهکارهای مهم حل مشکل آب استان را تسریع در اتمام طرحهای انتقال آب رسانی و حیات مردم استان عنوان کرد.

استاندار اصفهان با اشاره به سوابق علمی و مذهبی شهرستان خمینی شهر گفت: شهرستان خمینی شهر جایگاه رفیعی در مباحث علمی، دینی و مذهبی دارد و شخصیت‌های بزرگی را در خود پرورش داده است.

استاندار اصفهان همچنین با حضور در مراسم کلنگ زنی بزرگ‌ترین بازار گل و گیاه استان اصفهان با اشاره به شرایط و تنگناهای موجود در بخش آب استان، مشارکت بخش خصوصی برای افزایش رونق بازار گل و گیاه استان را ستودنی دانست.

علیرضا ذاکر اصفهانی با بیان اینکه تولیدات مرغوب باغی و کشاورزی نیاز به فراهم کردن شرایط از جمله تامین آب کافی دارد، افزود: امسال با توجه زحمات همه کشاورزان و مسئولان مربوطه و علی رغم موضوع خشکسالی و کمبود آب، شاهد موفقیت‌های خوبی در این حوزه بودیم.

گفتنی‌ست ایستگاه شماره ۴ آتش نشانی خمینی شهر به مساحت۷۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال، ساختمان دفتر خدمات شهری ناحیه ۳ شهرداری در محله جوی آباد، پارک آموزش ترافیک کودکان به مساحت شش هزار متر و باهزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد ریال و آبنمایی موزیکال پارک پیروزی با هزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد ریال با حضور استاندار در شهرستان خمینی شهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این سفر همچنین گلنگ بزرگ‌ترین بازار گل و گیاه استان اصفهان در منطقه قرطمان شهرستان خمینی شهر به زمین زده شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر