کد خبر: 40981 A

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل خبر داد:

همزمان با سی‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 45 پروژه گازرسانی در استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

ایلنا-اردبیل: مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: همزمان با سی‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 45 پروژه گازرسانی در استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا از اردبیل، مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در جریان دیدار مردمی نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با مردم کورائیم اظهار داشت: این پروژه‌ها با صرف 162 میلیارد و 500 میلیون ریال در دهه فجر در استان بهره‌برداری می‌شود.

فیروز خدایی اضافه کرد: هم اکنون تمام شهرهای استان به جز دو شهر در مشگین‌شهر از نعمت گاز بهره‌مند هستند به طوری که با بهره‌مندی این دو شهر در آینده نزدیک وضعیت ما در بهره‌مندی شهروندان به 100 درصد خواهد رسید.

این مسئول خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه‌ها 42 روستا و دو شهر مرادلو و قصابی مشگین‌شهر با ظرفیت 4 هزار و 200 خانوار روستایی و شهری از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

خدایی گفت: تاکنون افزون بر 700 کیلومتر شبکه‌گذاری در استان اجرا شده و 72 روستا از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند.

وی بیان داشت: در قالب طرح مهر ماندگار در بخش گازرسانی به استان 35 روستا و دو شهر باقی مانده تعریف شده بود که به لطف خدا تمام روستاها اجرا و به بهره‌برداری رسیده است

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در پایان سخنان خود با قدردانی از تلاش نمایندگان استان در تامین اعتبار مناسب برای توسعه گازرسانی به روستاها تصریح کرد: انتظار می‌رود با رویکرد دولت خدمتگزار بتوانیم با تامین منابع میزان گازرسانی روستائی را تا 70 درصد ارتقا دهیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر