کد خبر: 99136 A

تیم آذربایجان شرقی اقتدار کامل و بدون شکست و برای دومین بار در 3 سال اخیر به این قهرمانی دست یافته است.

ایلنا: رقابت‌های والیبال امیدهای دسته یک کشور در تبریز با قهرمانی آذربایجان شرقی به پایان رسید تا تیم آذربایجان‌شرقی برای دومین بار در ۳ سال اخیر به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش ایلنا در این رقابت‌ها که با حضور هفت تیم در سالن شهید صمد اقدمی تبریز برگزار شد، تیم آذربایجان شرقی در دیدار پایانی با نتیجه سه بر صفر توابع تهران را شکست داد و برسکوی قهرمانی ایستاد.
در این دیدار تیم میزبان با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۹ توابع تهران را شکست داد.
تیم آذربایجانشرقی در دور مقدماتی نیز موفق شده بود ۳ بر ۲ تیم تهران را نیز شکست دهد.
آذربایجانشرقی در سال ۹۰ در کرمانشاه برای اولین بار قهرمان شد، در سال ۹۱ در تبریز به مقام سومی رسید و در سال ۹۲ به مقام قهرمانی لیگ دسته یک امیدهای کشور دست یافت.

در دیدار رده بندی نیز تیم گلستان با حساب سه بر یک و با نتایج ۲۴ بر ۲۶، ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۸ خراسان رضوی را برد و به عنوان سوم این رقابت‌ها دست یافت.

در مراسم اختتامیه که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز و رییس هیات والیبال و جامعه والیبال برگزار شد به تیم‌ها و نفرات بر‌تر جوایزی اهدآ شد.

در این مراسم مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی، کسب عنوان قهرمانی برای دومین بار در ۳ سال اخیر را به جامعه ورزشی تبریک گفت و افزود: کسب مقام قهرمانی آذربایجانشرقی حاصل برنامه ریزی و تلاش در زیر ساختهای ورزش والیبال استان بوده است.

سید محمد شروین اسبقیان گفت: توجه به ورزش پایه در هر رشته ورزشی ضامن توسعه و قهرمان پروری در ورزش استان است و بر اصل برنامه ریزی در پایه ورزش توجه داریم.

تیم‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، توابع تهران، خراسان رضوی، بوشهر و قم در این رقابت‌ها حضور داشتند.

تیم‌های اصفهان، یزد و همدان در آخرین لحظات از حضور در این رقابت‌ها انصراف دادند.
عادل بناکار سرمربی تیم امید تیم آذربایجانشرقی برای این رقابت‌ها امیر فرهاد موسوی، فرزین رضوی، فرهاد میرزایی، حسیم ولایی، امیر صمدی، آرمین عسگر‌پور، علیرضا ضیایی، حسام تقی یان، سهند نوری منافی زا، محمد رضا اکبرزاده، بهزاد صادقی، ایلیار محرم‌زاده و هادی ناظمی را شرکت داده بود وجاوید آل جواد و کاظم پورمیراب مربی و سرپرست تیم در این رقابت‌ها بودند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر