کد خبر: 84515 A

از سوی شرکت گاز آذربایجان شرقی در دستور کار قرار گرفت؛

رشد و توسعه شبکه گاز درشهرستان چاراویماق به دلیل بعد مسافت و پراکندگی روستاهای آن مستلزم صرف بودجه‌های مضاعف و صرف بیشترین دقت و کار در طراحی پروژه‌های اجرایی است.

ایلنا: مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مقامات استانی و شهرستانی با هدف بحث و تبادل نظر در حوزه گاز شهرستان چاراویماق با مردم این منطقه دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا مدیرعامل شرکت گاز استان در جمع مردم دهستان آق زیارت ضمن تشریح وضعیت گازرسانی در شهرستان چاراویماق گفت: رشد و توسعه شبکه گاز در این شهرستان به دلیل بعد مسافت و پراکندگی روستاهای آن مستلزم صرف بودجه‌های مضاعف و صرف بیشترین دقت و کار در طراحی پروژه‌های اجرایی است.

ولی ا... دینی افزود: با توجه به بهره‌مندی اغلب روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی، مهمترین برنامه اجرایی گازرسانی در مناطق محروم در راستای ایجاد ارزش افزوده از طریق تامین انرژی بخش های خانگی، کشاورزی و تولیدی در این مناطق است.

وی تامین اعتبارات و پیگیری‌های استانی و شهرستانی را مهمترین عامل موثر در پیشبرد اهداف گازرسانی در شهرستان چاراویماق برشمرد و ادامه داد: گازرسانی به محور آق زیارت شامل 14 روستای شهرستان چاراویماق در دستور کار این شرکت قرار گرفته که به زودی عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان یادآور شد: انشاءا... با همراهی مردم و تلاش و مساعی هر چه بیشتر کارکنان شاهد خدمت رسانی و تامین گاز هم استانی‌ها باشیم.

 

گازرسانی به 14 روستای محور آق زیارت چاراویماق در دستور کار قرار گرفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر