کد خبر: 84364 A

در بازرسی از منزل این توزیع کننده 3 کیلو گرم انواع مواد مخدر به همراه 5 هزار و 635 عدد انواع قرص غیرمجاز و مقداری مشروبات الکلی کشف شد.

ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان مرند درآذربایجان شرقی ازدستگیری توزیع کننده حرفه‌ای مواد مخدر و قرص‌های روان گردان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا فرهنگ نوروزی اظهار داشت: ماموران کلانتری 15 بخش کشکسرای با دستگیری توزیع کننده مواد مخدر از نحوه فعالیت این متهم پرده برداشت.
وی افزود: برابر اعلام خبری از شهروندان در خصوص فعالیت‌های یک توزیع کننده مواد مخدر و مشروبات الکلی و قرص‌های روان گردان در شهر کشکسرای، عوامل کلانتری 15 کشکسرای برای شناسایی موضوع را در دستور کار خود قرار داده و تحقیقات لازم را انجام و در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که یک توزیع کننده مواد مخدر به نام "ص- الف " اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی و قرص‌های روان گردان می‌نماید.
نوروزی خاطرنشان کرد: با مشخص شدن نحوه فعالیت این متهم و وجود مواد مخدر و مشروبات الکلی و قرص‌های روان گردان در منزل مسکونی وی، عوامل انتظامی موضوع دستگیری وی را در دستور کار قرار داده و با هماهنگی مقام قضائی موفق شده‌اند در بازرسی از منزل وی مقدار حدود 3 کیلو گرم انواع مواد مخدر به همراه 5 هزار و 635 عدد انواع قرص غیرمجاز و مقداری مشروبات الکلی را کشف و ضبط کنند.
وی یادآور شد: پلیس شهرستان مرند بصورت 24 ساعته آماده ارائه هرگونه خدمات امنیتی انتظامی به شهروندان بوده و آنان می‌توانند در صورت برخورد با هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اطلاع داده و در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد یا شکایات می توانند با سامانه 197 اطلاع دهند.

 

توزیع کننده حرفه ای مواد مخدر در مرند به پایان راه رسید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر