کد خبر: 83018 A

مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی:

کیفیت گوشت‌های وارداتی هیچ مشکلی ندارد هرگونه شایعات در مورد مشکل بهداشتی یا عدم کیفیت آن‌ها کذب است/ سازمان دامپزشکی کشور نسبت به ذبح و واردات گوشت سفید و قرمز نظارت شرعی و بهداشتی دارد.

ایلنا: مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: با اقدامات اساسی صورت گرفته از سوی این اداره کل زمینه برای سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در صنعت دام و طیور فراهم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، بهراد زندیه در گفتگو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه در حال حاضر زمینه سرمایه‌گذاری در صنعت دامداری استان بیش از هر زمان دیگری فراهم است گفت: استان آذربایجان شرقی از لحاظ بیماری‌های خطرناک دامی و مشترک بین انسان و دام پاک بوده و چندین سرمایه گذار خارجی علاقمندی خود را جهت شروع فعالیت دامپروری و صنایع وابسته اعلام کرده‌اند.

مدیر کل دامپزشکی استان همچنین با عنوان اینکه کیفیت گوشتهای وارداتی هیچ مشکلی ندارد هرگونه شایعات در مورد مشکل بهداشتی یا عدم کیفیت آن‌ها را تکذیب نمود و یادآور شد که سازمان دامپزشکی کشور نسبت به ذبح و واردات گوشت سفید و قرمز نظارت شرعی و بهداشتی دارد.

زندیه خاطر نشان ساخت: فراورده‌های خام دامی تحت نظر دامپزشکی کاملا بهداشتی و سالم بوده و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در تولید و عرضه فراورده‌های خام دامی مراتب را با شماره تلفن 1512 به اداره کل دامپزشکی استان اطلاع دهند.

 

 

آذربایجان شرقی‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر