کد خبر: 82998 A

رئیس اداره شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی خبر داد:

با هدف تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون از اقتصاد کشور بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک تخصصی این بخش تلاش می‌کند تا زمینه‌های حمایتی از تشکل‌های تعاونی را بیش از پیش فراهم آورد.

ایلنا: رئیس اداره شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی گفت: بر اساس سیاست‌های کاری بانک توسعه تعاون در سال 92، به منظور افزایش وصول مطالبات مشوق‌های ویژه ای اعطا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، یونس کلانتری که در جمع روسای شعب این بانک در آذربایجان شرقی سخن می‌گفت: با ذکر اولویت‌های کاری این بانک در سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی افزود. با هدف تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون از اقتصاد کشور بانک توسعه تعاون به عنوان تنها بانک تخصصی این بخش تلاش می‌کند تا زمینه‌های حمایتی از تشکل‌های تعاونی را بیش از پیش فراهم آورد.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های کاری این بانک در سال جاری حمایت ویژه از تشکل‌های تعاونی و کارآفرین است، اضافه کرد: در کنار این حمایت‌ها موضوع وصول مطالبات بانکی نیز در اولویت قرار دارد.

کلانتری اذعان داشت: خوشبختانه روند وصول مطالبات در استان روند مناسبی را طی می‌کند ولی برای شتاب بخشیدن به این امر بانک توسعه تعاون سیاست های تشویقی خاصی را مد نظر قرار داده است.

این گزارش حاکی است، در ادامه این نشست هر یک از روسای شعب بانک توسعه تعاون به ایراد سخن پرداختند و دیدگاه‌ها و نظرات خود را ارایه دادند.

افزایش سیاست های تشویقی برای وصول مطالبات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر