کد خبر: 8047 A

اقتدار پلیس برپایه سرمایه های اجتماعی رقم می خورد و پلیس با استفاده از ظرفیت های قوی نهفته در بسترهای اجتماعی می تواند امنیت پایدار را به جامعه هدیه کند.

ایلنا - تبریز: رئیس پلیس آذربایجان شرقی گفت: مشارکت مردمی مهمترین پشتوانه و سرمایه اجتماعی پلیس در برقراری نظم و امنیت است.

به گزارش ایلنا از تبریز سردار " خرم نیا " در جمع حاضران در مراسم صبحگاه مشترک هفته ناجا همچنین با تبریک فرا رسیدن هفته ناجا به کارکنان انتظامی استان افزود: افزایش مشارکت مردمی در تامین نظم و امنیت نقش بسزایی در گسترش امنیت دارد و مردم با ایجاد ارتباط با ما، خادمان خود در نیروی انتظامی را در برقرار نظم و امنیت یاری می کنند.

وی گفت: اقتدار پلیس برپایه سرمایه های اجتماعی رقم می خورد و پلیس با استفاده از ظرفیت های قوی نهفته در بسترهای اجتماعی می تواند امنیت پایدار را به جامعه هدیه کند.

سردار خرم نیا ادامه داد: نماد مشارکت مردم با پلیس احترام به قوانین و مقررات است و هر شهروند با احترام به قوانین و مقررات نقش خود در گسترش امنیت را ایفا می کند.

وی تصریح کرد: حاصل ارتباط مردم با سامانه 110 و گزارش دهی و ارائه اطلاعات در خصوص مجرمین، فضای اجتماعی را برای مجرمین ناامن خواهد ساخت و زمینه های ارتکاب جرایم را از بین خواهد برد.

رئیس پلیس آذربایجان شرقی تصریح کرد: مردم بهترین ناظر برعملکرد ماموران انتظامی هستند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر