کد خبر: 8042 A

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از ارائه تخفیف 30 درصدی مراکز اقامتی استان در هفته گردشگری خبر داد.

گرگان - ایلنا: معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان از ارائه تخفیف 30 درصدی مراکز اقامتی استان در هفته گردشگری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در گرگان، علی مومنی گفت: اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان برنامه‌های متعدد و متنوعی را برای اجرا در هفته گردشگری برنامه‌ریزی کرده است.

وی افزود: بازدید از موزه‌های سطح استان گلستان در روز جهانی جهانگردی برای گردشگران و عموم علاقمندان رایگان می باشد و تور رایگان استانگردی در هفته گردشگری توسط انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان صورت می پذیرد.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: جامعه هتلداران و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان گلستان در نمایشگاهی به مناسبت هفته گردشگری در کاخ نیاوران و سعدآباد حضور خواهند یافت و نمایشگاهی از دست آوردهای صنعت گردشگری این استان نیز توسط روسای جوامع گردشگری این استان در این هفته برگزار می شود.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث ‌فرهنگی گلستان در ادامه تصریح کرد: دراین ایام تور رایگان ویژه طلاب حوزه علمیه المصطفی (تور آشناسازی با جاذبه های گردشگری استان) برگزار می شود و برپایی جشنواره روستایی درروستای گز شرقی نیز از دیگر برنامه ها است.

وی ادامه داد: ازدیگر برنامه های این هفته، افتتاح دفاتر خدمات مسافرتی و خانه جهانگرد دراین استان می باشد و پروژه های گردشگری این استان نیز به طور متمرکز در این هفته افتتاح خواهند شد.مومنی، برپایی نشست مطبوعاتی و نشست هم اندیشی و همچنین شرکت درنماز جمعه و همچنین غبار روبی گلزار شهدای استان را ازدیگر برنامه ها برشمرد و مسابقه ورزشی دارت ویژه همکاران اداره کل و تاسیسات گردشگری را در این هفته قابل اجرا دانست.

وی درپایان از نام گذاری روز های هفته گردشگری یاد کرد و گفت: گردشگری و تنوع زیستی، گردشگری و تولید ملی، حمایت از کار وسرمایه ایرانی، گردشگری بخش خصوصی و صنوف و گروه های مردم نهاد، گردشگری، طبیعت گردی و توسعه پایدار، گردشگری رسانه و خانواده، گردشگری، صنایع دستی و هنرهای سنتی از عناوین روزهای این هفته می باشند.

6 لغایت 12 مهر ماه هفته گردشگری است و 6 مهرماه روز جهانی جهانگردی می باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر