کد خبر: 8041 A

هر مخاطب یا گردشگری كه نیازمند دریافت اطلاعات مربوط به اماكن تاریخی و سیاحتی تبریز، تاریخ و قدمت شهر و دیگر جاذبه‌های تاریخی، مذهبی، زیارتی، سیاحتی و گردشگری باشد می‌تواند از طریق تماس با شماره چهار رقمی 6467 و با پیش‌كد 021 وارد سامانه واگو شده و از اطلاعات موجود در سامانه استفاده كند.

ایلنا - تبریز: شهردار تبریز از برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای راه‌اندازی سامانه جدید اطلاع‌رسانی و راهنمای گردشگران ورودی"واگو" به تبریز خبر داد.

به گزارش ایلنا از تبریز، علیرضا نوین راه‌اندازی این سامانه اطلاع‌رسانی و پیام‌رسانی را در راستای ایجاد ارتباط مستقیم و بی‌واسطه میان مخاطبان، میهمانمان و گردشگران ورودی به تبریز و حتی شهروندان تبریزی ارزیابی کرد و گفت: سامانه واگو به گونه‌ای طراحی شده است كه هر مخاطب یا گردشگری كه نیازمند دریافت اطلاعات مربوط به اماكن تاریخی و سیاحتی تبریز، تاریخ و قدمت شهر و دیگر جاذبه‌های تاریخی، مذهبی، زیارتی، سیاحتی و گردشگری باشد می‌تواند از طریق تماس با شماره چهار رقمی 6467 و با پیش‌كد 021 وارد سامانه شده و با ثبت كد مربوط به هریك از اماكن و جاذبه‌های تاریخی و باستانی این شهر، از اطلاعات موجود در سامانه استفاده كند.

شهردار تبریز افزود: كلیه اطلاعات مربوط به اماكن تاریخی، باستانی، موزه‌ها، آثار و جاذبه‌های فرهنگی و گردشگری، زیرساخت‌های گردشگری شامل هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، رستوران‌ها، غذاخوری‌ها، جاذبه‌های طبیعی و تاریخ و دیرینه تبریز در این سامانه طراحی و گنجانده شده است.

نوین در خاتمه گفت: سامانه واگو خدمتی دیگر از مدیریت شهری تبریز برای تسهیل گردشگری میهمانان و مسافران ورودی به تبریز در طول سال است كه توسط مدیریت گردشگری و موزه‌های شهرداری طراحی شده و در نوروز امسال در اختیار گردشگران خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر