کد خبر: 7835 A

فرماندار شهرستان:

در مبارزه فعلی ماموریت اصلی شما عزیزان نظامی و انتظامی این است که با توجه به فشارهای روحی مردم که در سایه فشار اقتصادی ایجاد شده با اخلاق اسلامی با آنها برخورد کرده و در عین اقتدار احوال آنها را مراعات کنید.

ایلنا- میانه: فرماندار شهرستان میانه گفت: نیروی انتظامی می تواند به آگاه سازی مردم از موقعیت جامعه امروز کمک کند.

به گزارش ایلنا تقی خلفاپورکه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان سخن می گفت افزود: باید از اشتباهات گذشته خصوصا در اوایل جنگ درس بگیریم تا دچارآزمون و خطا نشویم زیرا گذر موفقیت آمیز از جنگ اقتصادی حاضر، اسلام را جهانی کرده و ملت ما را به آخرین مرحله اقتدار خواهد رساند.

خلفاپور خواستار توجه مسئولین و عوامل نظامی و انتظامی به حربه ها و هجوم های مدرن دشمن در عرصه اقتصاد گردیده گفت: درداخل کشور افرادی دست در دست خیانت، نامردی و چپاول دارند که باید شناسایی شوند که در این استا از عوامل انتظامی و اطلاعاتی انتظار می رود با آگاهی کامل حرکات پیاده نظام دشمن را به دقت زیر نظر بگیرند.

فرماندار شهرستان میانه با بیان اینکه سنگرنشینان جهاد امروز تولیدكنندگانند گفت: ركن اصلی مبارزه دشمن با ما در حوزه تولید و اقتصاد است که اگر بگذاریم دشمن به راحتی به اهدافش در این حوزه دست یابد در حقیقت به پیروزی او كمك کرده ایم.

وی افزود: در مبارزه فعلی ماموریت اصلی شما عزیزان نظامی و انتظامی این است که با توجه به فشارهای روحی مردم که در سایه فشار اقتصادی ایجاد شده با اخلاق اسلامی با آنها برخورد کرده و در عین اقتدار احوال آنها را مراعات کنید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر