کد خبر: 7829 A

نماینده مردم میانه در مجلس:

توسعه باید در سرلوحه تمامی برنامه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور گنجانده شود.

ایلنا - میانه: نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی علت عقب ماندگی این شهرستان و افزایش بیکاری را در پیگیری ضعیف مسئولان عنوان کرد.

به گزارش ایلنا محمدعلی مددی که در مراسم کلنگ زنی ساختمان تیپ 602 پیام نور میانه سخن می گفت اظهار داشت:در سال جاری با پیگیری توانستیم بسیاری از مشکلات شهرستان از جمله مشکل قطار میانه را رفع کرده، اعتبار صد درصدی سرچم، میانه را دریافت و عملیات میانه، تیکمه داش را که از یادها رفته بود به مرحله اجرا برسانیم.

وی در ادامه راه، صنعت و مراکز علمی را از مهمترین عوامل توسعه کشور خواند و گفت:توسعه باید در سرلوحه تمامی برنامه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور گنجانده شود که در همین راستا من توسعه مراکز علمی را در سرلوحه برنامه کاری خود قرار داده ام.

وی افزود: پروژه 602 بزرگترین پروژه عمرانی استان در سال جاری بود که توانستیم این امر غیرممکن در شهرستان میانه را با پیگیریهای مستمر ممکن سازیم زیرا به فرموده امام راحل پیگیری معجزه می آفریند.

رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: این ساختمان در سه فاز با اعتبار نهایی 25 میلیارد ریال به اجرا خواهد رسید که امیدواریم فاز اول آن قبل از موعد به اتمام رسیده و ما بتوانیم اعتبار مرحله دوم را دریافت کنیم.

وی در پایان به خواسته امام جمعه میانه در راستای مجوز احداث سوله ورزشی برای دانشگاه پیام نور اشاره کرد و قول پیگیری این امر تا نهایی شدن آن را داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر