کد خبر: 71496 A

این اردوها علاوه بر محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی، بهترین مسیر خودسازی معنوی نیز به شمار می‌رود.

ایلنا: مسوول بسیج سازندگی سپاه عاشورا، اردوهای جهادی را یکی از کاربردی‌ترین طرح‌ها از نظر رهبر فرزانه انقلاب خواند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از آذربایجان شرقی، سید صفر قائمی در دیدار فعالان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی با امام جمعه تبریز سخن می گفت، با بیان این که پر کردن اوقات فراغت جوانان، خدمات رسانی، محرومیت زدایی و کمک به دولت و توسعه اشتغال‌زایی از محور‌های فعالیت بسیج سازندگی است، افزود: طرح هجرت سه، اردوهای یک روزه طرح صالحین و اردوهای جهادی را قالبی برای این محورها به شمار می‌رود.

وی از اردوهای جهادی برای فعالیت سازندگی به عنوان شاه بیت عرصه بسیج سازندگی نام برد و گفت: این اردوها علاوه بر محرومیت زدایی و خدمات رسانی بهترین مسیر خودسازی معنوی نیز به شمار می رود همچنانکه رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس آن را به نمایش گذاشتند.

قایمی اردوهای جهادی را که همراه آن کارهای هنری، آموزشی و فرهنگی هم صورت می گیرد دلگرمی محرومین به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی دانست.

مسوول بسیج سازندگی سپاه عاشورا برنامه های سال 92 را همچنین بر محور اقتصادی عنوان کرد و افزود: برنامه بسیج سازندگی در سال 92 در 10 عرصه اقتصادی با هدف کمک به امنیت غذایی خواهد بود با توجه به این که رهبر فرزانه انقلاب هم بر اقتصاد مقاومتی تاکید دارند.

وی همچنین گزارشی از عملکرد سال 91 بسیج سازندگی در پروژه ها و طرح های مختلف عمرانی و پزشکی و خدمات رسانی ارائه کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر