کد خبر: 57547 A

تالارهای کودک در واقع محلی برای اجرای برنامه ها و جنگ های مخصوص کودکان و نوجوانان است و عمدتا با هدف اجرای ویژه برنامه های موضوعی این طیف و گروه سنی و مشخصا جشن تولدهای کودکان و نوباوگان تبریزی طراحی و ساخته خواهند شد.

ایلنا- تبریز: شهردار تبریز گفت: از سال آینده، این مجموعه نسبت به طراحی و احداث تالارهای ویژه کودکان در مناطق مختلف شهری تبریز اقدام خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا علیرضا نوین در گفتگو با خبرنگاران افزود: تالارهای کودک در واقع محلی برای اجرای برنامه ها و جنگ های مخصوص کودکان و نوجوانان است و عمدتا با هدف اجرای ویژه برنامه های موضوعی این طیف و گروه سنی و مشخصا جشن تولدهای کودکان و نوباوگان تبریزی طراحی و ساخته خواهند شد.

شهردار تبریز در ادامه با تأکید بر این که مدیریت شهری تبریز پیش از این نیز با راه اندازی چندین خانه اسباب بازی و شهربازی های متنوع در سطح مناطق شهری، گام های اولیه را برای ایجاد و توسعه اماکن و بسترهای بازی، نشاط، سرگرمی و تفریح برای کودکان و نوجوانان برداشته است خاطرنشان کرد: تالارهای کودک به منظور ایجاد و فراهم نمودن محلی مناسب برای برپایی جشن های تولد و تکلیف برای کودکان با کم ترین هزینه و بهترین کیفیت در دستور کار شهرداری قرار دارد و از سال آینده مراحل احداث تعدادی از این تالارها آغاز خواهد شد.

نوین در عین حال با اعلام این که احداث و راه اندازی تالارهای کودک در شهر تبریز با همکاری شهرداری های مناطق و برخی سازمان ها انجام خواهد پذیرفت افزود: در این راستا ساخت و احداث 15 تالار کودک در مرحله نخست در دستور کار شهرداری تبریز و مناطق و سازمان های تابعه قرار گرفته است که از سال 92 نسبت به احداث آن ها اقدام خواهد شد.

شهردار تبریز تصریح کرد: هدف و اولویت اصلی در استفاده از این تالارها با خانواده های کم بضاعت و محروم خواهد بود تا شعار توزیع عادلانه خدمات برای همه محقق شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر