کد خبر: 57541 A

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

باید توجه داشت بدون مردم و خدمت به آنها هیچ مقام و منزلتی برای خدمت گذاران در بخش های مختلف خدماتی و اداری نظام متصور نیست، بنابر این باید قدردان مردم باشیم.

ایلنا- تبریز: معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: شان و منزلت خدمت گذاران نظام جمهوری اسلامی با وجود مردم معنی و مفهوم پیدا می كند.
به گزارش خبرنگار ایلنا محمدعلی نصرتی در جمع فعالان بخش جایگاه های سوخت استان، افزود: باید توجه داشت بدون مردم و خدمت به آنها هیچ مقام و منزلتی برای خدمت گذاران در بخش های مختلف خدماتی و اداری نظام متصور نیست، بنابر این باید قدردان مردم باشیم.
وی با اشاره به ارزش و اهمیت اجتماعی و اقتصادی فعالان بخش سوخت در استان، اظهاركرد: رفتار نیك و برخورد های صمیمانه این قشر با آحاد مردم و همچنین خدمات رسانی بهینه انها می تواند موقعیت و جایگاه ممتاز استان را برای مسافران نوروزی نشان دهد.
نصرتی با بیان اینكه جایگاه های سوخت در استان معرف فرهنگ و اخلاق منطقه هستند، گفت: خدمت بی منت به مردم اصلی ترین دغدغه و هدف جمهوری اسلامی است كه این امر در ایام نوروز بیش از پیش نمود دارد.
رییس انجمن صنفی جایگاه داران سوخت آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: رسیدگی به وضعیت فضای فیزیكی جایگاه ها ازجمله اهداف و رئوس برنامه های فعالان این بخش است كه بازرسی لازم از سوی اتحادیه نیز در ایام نوروز انجام خواهد شد.
سلمان امیری افزود: تجهیز نمازخانه ها، رسیدگی به نظافت و تمیزی محیط و به ویژه رستوران های مستقر در جایگاه های سوخت از جمله برنامه های مهم بازرسان اتحادیه جایگاه داران سوخت در استان است.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر