کد خبر: 57465 A

شهردار تبریز:

17 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل درون شهری اضافه شد/برای خرید و راه اندازی این تعداد اتوبوس جدید که راسا توسط خود شهرداری و از طریق بخش خصوصی انجام گرفته است 250 میلیارد ریال اعتبار از منابع داخلی شهرداری هزینه شده است.

ایلنا- تبریز: باحضور شهردار تبریز، معاون حمل و نقل و ترافیک و جمعی از مدیران ارشد شهری از 17 دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بهره برداری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، برای خرید و راه اندازی این تعداد اتوبوس جدید که راسا توسط خود شهرداری و از طریق بخش خصوصی انجام گرفته است 250 میلیارد ریال اعتبار از منابع داخلی شهرداری هزینه شده است.

شهردار تبریز در آیین بهره برداری از این اتوبوس ها طی سخنانی با اعلام اینکه علیرغم تعهدات و وعده های دولت مبنی بر تحویل اتوبوس های سهم شهرداری تبریز، از ابتدای سال تاکنون هیچ اتوبوسی تحویل شهرداری تبریز نشده است گفت: با این حال مدیریت شهری تبریز به منظور پاسخگویی به نیازها و مطالبات شهروندان،تقویت ناوگان اتوبوسرانی تبریز، افزایش ظرفیت ناوگان و تسهیل مشکلات ترددی و جابجایی شهروندان، برنامه ریزی های لازم جهت خرید یکصثد دستگاه اتوبوس جدید را انجام داده، که در مرحله نخست این برنامه ریزی 17 دستگاه اتوبوس جدیدوارد ناوگان شهری شده است.

علیرضا نوین افزود: در مرحله بعدی نیز تا پایان اردیبهشت سال آینده 68 دستگاه اتوبوس دیگر که در حال ساخت می باشد خریداری و وارد ناوگان حمل و نقل خواهد شد.

وی در عین حال از برنامه ریزی شهرداری تبریز برای خرید 20 دستگاه اتوبوس 2کابین جدید نیز خبرداد و گفت:اتوبوس های دو کابین جدید نیز در سه ماهه نخست سال آینده وارد ناوگان اتوبوسرانی تبریز خواهند شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر