کد خبر: 53170 A

مدیرکل ارشاد آذربایجان‌شرقی:

حوزه فرهنگ مهمترین،‌تاثیرگذارترین و بنیادی‌ترین حوزه در جامعه است و برهمین اساس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای تولید محتوا و الگو در این بخش اهتمام ویژه‌ای دارد.

ایلنا-تبریز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: ارائه‌ تولیدات الگویی و شناسایی و اولویت‌بندی آنها مهمترین هدف در حوزه‌ فرهنگ است.

به گزارش خبرنگار ایلنا علی داننده در نشست شورای فرهنگ عمومی استان، افزود: حوزه فرهنگ مهمترین،‌تاثیرگذارترین و بنیادی‌ترین حوزه در جامعه است و برهمین اساس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای تولید محتوا و الگو در این بخش اهتمام ویژه‌ای دارد.

وی گفت: تولید بیش از 60 متن نمایشی ارزشی از کتابهای حوزه دفاع مقدس، تولید 17 فیلم مستند در حوزه مفاخر، تولید یکصد تابلو از مفاخر آذربایجان و بزرگداشت شخصیت‌های برجسته فقهی،‌علمی و ادبی از جمله کارهای انجام گرفته در جهت ارائه‌ تولیدات الگویی است.

داننده رشد و تعالی فرهنگ اسلامی و انسانی و بسط پیام و فرهنگ انقلاب اسلامی در جهان و آراستگی جوانان و آینده‌سازان جامعه به فضائل اخلاقی را در گرو نهادینه کرن فرهنگ صحیح و درک مقتضیات و تحولات زمان و برنامه‌ریزی براساس آن عنوان کرد.

وی با اشاره به تولید کتاب جامع 29 بهمن در تبریز،‌ خواستار تداوم حرکتهایی از این نوع توسط محققان و پژوهشگران استان شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر