کد خبر: 53169 A

لیگ برتر کبدی استاندارد در سال آینده با حضور 17 تیم در مرحله مقدماتی برگزار خواهد شد.

کمیته فنی فدراسیون کبدی پس بررسی تیمهای لیگ دسته اول با حضور 4 تیم مرحله نیمه نهایی در لیگ برتر موافقت کرد و تیم کبدی آذربایجانشرقی به لیگ برتر کبدی قهرمانی باشگاههای کشور صعود کرد.
به گزارش ایلنا، کمیته فنی فدراسیون کبدی پس از پایان رقابت های لیگ دسته اول در دو گروه الف و ب که در شهرهای کبودرآهنگ همدان و کرمان برگزار شد و با توجه به بالا بودن سطح کیفی مسابقات و رقم خوردن نتایج نزدیک ما بین تیمهای شرکت کننده تصمیم به حضور 4 تیم فارس، کلات خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و لرستان در لیگ برتر گرفت.
کمیته فنی با اعلام موضوع در خواست تیمهای راه یافته به لیگ برتر اعلام کرد: در خواست هایی هم از سوی تیمهای نامبرده به کمیته مسابقات مبنی بر حضور در لیگ برتر استاندارد سال آینده ارسال شده بود که پس از بررسی فیلم های مسابقات و نتایج بدست آمده کمیته فنی فدراسیون با هدف تشویق تیمهای نامبرده و بالا بردن سطح کیفی لیگ برتر سال آینده با حضور این چهار تیم موافقت کرد.
لیگ برتر کبدی استاندارد در سال آینده با حضور 17 تیم در مرحله مقدماتی برگزار خواهد شد.
تیم کبدی آذربایجانشرقی را بهمن ایزدیار، امیر نوروزیان، یعقوب عبدی، مسعود راستگو، حسن قره خانلو، فردین پورجمال، علی جواد زاده، حسین عطازاده، امین مختاریان، علی هاتف تشکیل داده و مربیگری آن را صابر نوری بر عهده دارد.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر