کد خبر: 53168 A

ارتقا آگاهی و ارائه آموزش‌های ایمنی و مصرف بهینه گاز به شهروندان، معرفی گاز طبیعی به مشترکان و نهادینه کردن استفاده منطقی از این حامل‌های ارزشمند و وسایل گازسوز از مهم ترین اهداف برگزاری مسابقات رادیویی بوده است.

ایلنا-تبریز: مسابقه رادیویی با موضوع مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی برای مشترکان گاز آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با اشاره به چگونگی برگزاری این مسابقه گفت: مسابقه رادیویی 120 ثانیه ای در سطح مشترکان گاز استان برگزار شد که علاوه بر حضور دو گروه شرکت کننده، سوالاتی نیز در زمینه مصرف بهینه و ایمن از طریق رادیو اعلام و مشترکان نسبت به ارسال پاسخ به سامانه پیامک شرکت گاز استان اقدام کرده اند.

محمدعلی فتح اله زاده با اشاره به استقبال چشمگیر از این مسابقات افزود: با توجه به تعدد مخاطبان رادیویی برگزاری چنین مسابقاتی علاوه بر انتقال مفاهیم و نکات ایمنی و مصرف بهینه به زبان عام پسند، زمینه ساز مشارکت و تعاملات سازنده مردم و شرکت گاز استان شده است.

وی تصریح کرد: ارتقا آگاهی و ارائه آموزش‌های ایمنی و مصرف بهینه گاز به شهروندان، معرفی گاز طبیعی به مشترکان و نهادینه کردن استفاده منطقی از این حامل‌های ارزشمند و وسایل گازسوز از مهم ترین اهداف برگزاری مسابقات رادیویی بوده است.

خاطرنشان می شود مسابقات رادیویی با حضور 44 شرکت کننده در بخش حضوری و 6600 شرکت کننده در بخش مسابقه پیامکی به پایان رسیده است.

مسابقات رادیویی، بخش حضوری، شرکت کننده، مسابقه پیامکی، مشترکان، گاز،آذربایجان شرقی،مسابقه رادیویی مصرف بهینه، ایمن،گاز طبیعی، روابط عمومی محمدعلی فتح اله زاده

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر