کد خبر: 50215 A

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

هیئت ها باید برای تامین نیازهای مالی، لازم است به دنبال حامیان مالی باشند/ اداره کل ورزش به عنوان کمک کننده مالی در کنار هیئت ها قرار دارد و تا جایی که توانایی مالی این اداره کل اجازه دهد به آنها کمک خواهیم کرد.

ایلنا- تبریز: مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: هیئت ورزشی که چشم به اعتبارات دولتی داشته باشد را نمی خواهیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا اکبر محمودی با تأکید بر اینکه هیئت های ورزشی نباید چشم به اعتبارات دولتی و کمک های اداره کل داشته باشند گفت: هیئت ها باید برای تامین نیازهای مالی، لازم است به دنبال حامیان مالی باشند.
وی اضافه کرد: اداره کل ورزش به عنوان کمک کننده مالی در کنار هیئت ها قرار دارد و تا جایی که توانایی مالی این اداره کل اجازه دهد به آنها کمک خواهیم کرد.

محمودی گفت: هم اکنون 646 هیئت ورزش در آذربایجان شرقی وجود دارد که بر اساس فعالیت هایشان دسته بندی می شوند.

وی اضافه کرد: در این دسته بندی هیئت هایی که در کشور در رتبه های یک تا شش قرار گیرند به عنوان هیئت های خیلی خوب، هفت تا 12 هیئت های خوب، 13 تا 18 هیئت های متوسط و 19 تا 30 هیئت های ضعیف دسته بندی خواهند شد.

محمودی گفت: در ورزش با کسی تعارف نداریم و بر اساس مسوولیت خود با هیئت هایی که عملکرد ضعیف داشته باشند برخورد خواهیم کرد.

وی افزود: متاسفانه برخی از روسای هیئت ها، پس از انتخاب شدن خود را به مرکز استان محدود می کنند و از شهرستان ها غافل می شوند و در این صورت است که ورزش استان ضرر می بیند.

محمودی گفت: آذربایجان شرقی امروز در تمام عرصه ها رشد کرده و در بین استان های برتر کشور قرار دارد از این رو ورزش استان نیز باید همپای دیگر عرصه ها رشد کند.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر