کد خبر: 50125 A

مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان شرقی:

مابه عنوان کسانی که صاحب ریشه های زیرساختی علوم دنیا هستیم باید در علوم کانالیزه شده روز دنیا وعلوم غریبه به رشد لازم رسیده و در دنیای علمی اثر گذار باشیم.

ایلنا- تبریز: مسئول بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی گفت:یکی از مهمترین محورهای فعالیت بسیج دانشجویی استان، فعالیت های علمی،تخصصی است تا از قافله پیشرفت علمی عقب نمانده و جزو پیشتازان علمی کشورمحسوب شویم.

به گزارش خبرنگار ایلنا عبدالله شادی که در اولین دوره مسابقات تخصصی رباتهای مسیریاب در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز سخن می گفت افزود: ملت و جامعه دانشگاهی از جان، مال و آگاهی خود در حرکت های علمی هزینه و سرمایه گذاری کرده است ودر این راه شهدایی تقدیم آن کرده است.

وی تصریح کرد: این عرصه یکی از استراتژیک ترین عرصه ها برای نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود و ما را به جایی خواهد رساند که بزرگترین قدرت در اختیار کشور ماباشد.

رئیس بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: مابه عنوان کسانی که صاحب ریشه های زیرساختی علوم دنیا هستیم باید در علوم کانالیزه شده روز دنیا وعلوم غریبه به رشد لازم رسیده و در دنیای علمی اثر گذار باشیم.

آیین افتتاح اولین دوره مسابقات تخصصی رباتهای مسیریاب به همت واحدعلمی پژوهشی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی تبریز پنجم اسفندماه به مناسبت روز مهندسی در سالن شهیدبیوک منیرسرابی تربیت بدنی این دانشگاه برگزارشد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر