کد خبر: 50034 A

در این مسابقات 120 نفر از 9 تیم شامل: تیم میانه، میرداماد، طالقانی، شهیدقاضی از تبریز، تیم هشترود، آذرشهر، مراغه، شبستر و خانه شنا در چهارماده انفرادی و یک ماده تیمی در سه رده سنی به رقابت پرداختند.

ایلنا- میانه: تیم میانه در مسابقات مرحله سوم لیگ شنای آذربایجان شرقی که در استخر فجر میانه در حال برگزاری بود صدرنشین شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا در این مسابقات 120 نفر از 9 تیم شامل: تیم میانه، میرداماد، طالقانی، شهیدقاضی از تبریز، تیم هشترود، آذرشهر، مراغه، شبستر و خانه شنا در چهارماده انفرادی و یک ماده تیمی در سه رده سنی 12-11 سال، 14-13 سال و 15 سال به بالا در چهار مرحله به رقابت پرداختند که در نتایج تیمی، میانه با 413 امتیاز مقام نخست را بدست آورده، تیم میرداماد و تیم طالقانی تبریز به ترتیب با کسب 370 و 358 امتیاز مقام دوم و سوم را کسب کردند.
گفتنی است: در رده های سنی 12-11 سال، میانه اول و طالقانی و میرداماد تبریز به ترتیب دوم و سوم شدند، همچنین در رده سنی 14-13 سال، طالقانی اول و میانه و میرداماد مقام دوم و سوم را بدست آورده و در رده سنی 15 سال به بالا نیز میانه اول و میرداماد و طالقانی مقام دوم و سوم مسابقات را به خود اختصاص دادند.
رییس اداره ورزش و جوانان میانه در حاشیه برگزاری این مسابقات با بیان اینکه در بحث شنا در میانه استعدادیابی صورت گرفته و میانه بعنوان قطب شنای استان معرفی شده است خواستار توجه بیشتر مسئولین امر به شنا در سطح ملی شد.
مهدی نوایی ورزش شنا را مورد تاکید اسلام، پیامبرعظیم الشان (ص) و ورزشی پرمدال خواندو گفت: توجه به این ارزش سبب کسب جایگاه برتر آسیایی وجهانی توسط ایران خواهد شد.
وی افزود: مرحله چهارم لیگ شنای استان طی دو هفته بعد در تبریز برگزار خواهد شد که تیم میانه در صورت شرکت و یا عدم شرکت در این مسابقات همچنان عنوان صدرنشینی خود را با توجه به کسب امتیاز بیشتر در مسابقات مرحله سوم حفظ خواهد کرد.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر