کد خبر: 49799 A

در ۳ ماه آخر سالجاری؛

تمامی مناطق زلزله دیده آذربایجان شرقی با همت و تلاش مضاعف کارکنان شرکت گاز در کمترین زمان ممکن مجدداً به مدار مصرف گاز طبیعی متصل شده و ارائه خدمات در این مناطق تداوم دارد.

ایلنا- تبریز:مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی نحوه اعمال معافیت گازبهای مناطق زلزله دیده این استان را اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا ولی ا... دینی تأکید کرد: بر اساس مصوبه هیئت دولت مصارف گاز مناطق زلزله دیده اهر، ورزقان و هریس در ۳ ماه دی، بهمن و اسفند رایگان محاسبه می‌شود.
وی با اشاره به مراجعات مشترکین گاز مناطق زلزله زده درخصوص قبوض صادره افزود: قبوض گاز صادره صرفاًجهت تعیین مصارف گاز مشترکین بوده و هزینه گاز بهای ۳ ماهه سال جاری رایگان بوده و بصورت مکانیزه و توسط این شرکت اعمال خواهد شد.
دینی خاطرنشان کرد: صدور قبض برای مدت مذکور به منزله پرداخت گاز بهاء نبوده و حتی اگر مشترکی قبض مربوطه را پرداخت نماید توسط سیستم مشترکین عودت و به بستانکاری مشترک اعمال خواهد شد.
وی ادامه داد: مصارف قبل از دیماه مشمول مصوبه دولت نبوده و مشترکان گاز می‌باید نسبت به پرداخت هزینه گازبهای قبل از این دوره و بدهی‌های معوقه اقدام کنند.
دینی خاطرنشان کرد: کارکنان شرکت گاز از تمام توان خود در راستای ارتقای کمی و کیفی خدمات به مردم زلزله دیده بهره جسته‌اند و این عملکرد چشمگیر کارنامه درخشانی در خدمت رسانی صادقانه را بهمراه داشته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان یادآور شد: تمامی مناطق زلزله دیده استان با همت و تلاش مضاعف کارکنان شرکت گاز در کمترین زمان ممکن مجدداً به مدار مصرف گاز طبیعی متصل شده و ارائه خدمات در این مناطق تداوم دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر