کد خبر: 49797 A

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی:

وزنه برداری خاصه استانهای آذربایجان بوده و با مدیریت علاقمند، برنامه ریزی آمیخته با علم و دانش و افزایش توان علمی به روز مربیان و آشنایی مربیان با پدیده‌های علمی روز دنیا می‌تواندد پتانسیل جوانان این منطقه را شکوفا کرده و آذربایجانشرقی در وزنه برداری حرفهای بسیاری برای گفتن دارد.

ایلنا- تبریز: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت: وزنه برداری آذربایجانشرقی نیاز به یاری فکری، فنی و علمی دارد.
به گزارش خبرنگار ایلنا اکبر محمودی در مجمع انتخاب رییس هیئت وزنه برداریآ که با حضور حسین رضا‌زاده رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان برگزار شد افزود: آذربایجانشرقی در سالهای نه چندان دور پیشتاز این رشته در کشور بوده و در تیم ملی ۵ یا ۶ نماینده داشته ولی در سالهای اخیر با رکودی مواجه شده که برای بازگشتن به آن دوران طلایی نیاز به تلاش و همت و سازندگی و استعدادیابی و سرمایه گذاری است.
محمودی خاطرنشان کرد: وزنه برداری خاصه استانهای آذربایجان بوده و با مدیریت علاقمند، برنامه ریزی آمیخته با علم و دانش و افزایش توان علمی به روز مربیان و آشنایی مربیان با پدیده‌های علمی روز دنیا می‌تواندد پتانسیل جوانان این منطقه را شکوفا کرده و آذربایجانشرقی در وزنه برداری حرفهای بسیاری برای گفتن دارد.
وی وزنه برداری را طلایه دار ایران در المپیک‌ها دانست و گفت: کسب عنوان قوی‌ترین مرد جهان در ۳ دوره اخیر المپیک‌های توسط پهلوان رضا‌زاده و بهرداد سلیمی افتخار بزرگی برای ورزش کشور بوده و با مدیریت و برنامه ریزی فدراسیون وزنه برداری توانست با حضور حسین رضا‌زاده در دورانی که تیم ملی پس از سپری کردن دوران محرومیت ۶ سهیمه المپیک را در ۲۰۱۲ لندن کسب کند.
وی سرمایه گذاری در بخش جوانان، کشف استعداد‌ها، آموزش مستمر، برگزاری اردوی‌های مستمر، استفاده از توان مربیان داخلی و نظارت دقیق را از عوامل موفقیت وزنه برداری ایران دانست.
مجمع عمومی و انتخاباتی هیئت وزنه برداری آذربایجان شرقی با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری در تبریز برگزار و داود نعمتی، تنها نامزد تصدی سمت ریاست هیات با کسب ۱۶رای از ۱۶رای ماخوذه انتخاب شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر