کد خبر: 49792 A

رییس فدراسیون وزنه برداری:

امیدوارم این اتفاق نیافتد چرا که این وظیفه فدراسیون را سنگین‌تر می‌کند از این رو برنامه ریزی‌های خوبی انجام شده تا در المپیک‌های بعدی موفق و بهتر عمل کنیم.

ایلنا- تبریز: رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: وزنه برداران کشورمان در المپیک ۲۰۱۶ مسکو مدال‌های بهتری خواهند گرفت.
به گزارش خبرنگار ایلنا حسین رضا‌زاده در مجمع انتخابات هیئت وزنه برداری آذربایجانشرقی افزود: پس از المپیک ۲۰۱۲ وزنه برداران تیم ملی سه بار استراحت داشتند اما اردوهای تیم از دی امسال و با حضور ۳۲وزنه بردار در دو رده نوجوانان و جوانان از سر گرفته شده و هم اینک در تهران جریان دارد.
وی ادامه داد: این وزنه برداران خود را برای حضور در مسابقات نوجوانان ازبکستان در فروردین سال آینده و مسابقات جوانان پرو در اردیبهشت سال آینده آماده می‌کنند.
رییس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به احتمال حذف کشتی از المپیک ۲۰۲۰قطر افزود: امیدوارم این اتفاق نیافتد که در این صورت تمام نگاه‌ها متوجه وزنه برداری خواهد شد و این وظیفه فدراسیون را سنگین‌تر می‌کند از این رو برنامه ریزی‌های خوبی انجام شده تا در المپیک‌های بعدی موفق و بهتر عمل کنیم.
رضازاده افزود: افتخار می‌کنم که با مربی ایرانی توانستم چهار مدال در المپیک کسب کرده و عنوان دوم را برای کشور به دست آورم.
وی با اشاره به برنامه‌های فدراسیون برای استعدادیابی بیشتر در این رشته افزود: سال آینده مسابقات وزنه برداری در تمام رده‌های سنی برگزار می‌شود تا استعدادهای نهفته این رشته شناسایی و برای تیم ملی افتخار آفرینی کنند.
مجمع عمومی و انتخاباتی هیئت وزنه برداری آذربایجان شرقی با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری در تبریز برگزار و داود نعمتی، تنها نامزد تصدی سمت ریاست هیات با کسب ۱۶رای از ۱۶رای ماخوذه انتخاب شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر