کد خبر: 49761 A

مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

جلسه کمیته آموزش ستاد صیانت از امنیت عمومی وحقوق شهروندی آذربایجان شرقی برگزار شد.

ایلنا- تبریز: مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی درجلسه کمیته آموزش ستاد صیانت از امنیت عمومی و حقوق شهروندی براجرای مصوبات هیئت دولت توسط دستگاه‌ها تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا نسرین پیرسمساری درجلسه کمیته آموزش ستاد صیانت از امنیت عمومی وحقوق شهروندی که با محوریت عفاف وحجاب باحضور مسئولین دانشگاه‌ها، صداوسیما و بهزیستی در دفتر معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد مصوبه ۴۲۷ هئیت دولت در خصوص وظایف دستگاه‌ها در توسعه وتعمیق فرهنگ عفاف و حجاب را تشریح کرد.
مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی درادامه تآکید کرد: وظایف کمیته‌ها اجرایی نمودن مصوبات هئیت دولت و ارائه راهکارهای عملی در این راستا است و کمیته‌ها باید با جدیت بیشتر بر این امر استمرار ورزند.
حجت الاسلام علی‌پور رادی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هم در این جلسه بر اجرائی کردن مصوبات و برنامه‌ها از طریق استانداری اشاره و بر تلاش دلسوزانه کلیه مسئولان در تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب تاکید کرد.
در ادامه این جلسه مسئولین دستگاه‌ها ضمن ارائه گزارش فعالیت‌ها و برنامه‌های خود نسبت به تصویب برخی برنامه‌ها پیشنهاد خود را ارائه کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر