کد خبر: 49759 A

سرمربی فوتسال شهرداری تبریز:

شرایط برگزاری بازی و همچنین نحوهٔ قضاوت داوری بدون مشکل بود و موفق شدیم بازی حرفه‌ای و بدون حاشیه‌ای را به اجرا بگذاریم.

ایلنا- تبریز: سرمربی تیم فوتسال شهرداری تبریز گفت: بازیکنان تیم جوان هستند و به خود باوری رسیدند با این موقعیت دیگر صف آرایی مقابل ما کار اسانی نیست.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، اسماعیل تقی‌پور افزود: در دقایق ابتدایی بازی تیم فرش آرا عملکرد مطلوبی داشت و حتی موقعیت گل هم پیدا کردند اما زمانیکه بازیکنانم توانستند با شرایط سازگار شوند بازی را بدست گرفتند با نتیجه ۲-۰ دست یافتیم اما تیم فرش آرا نیز از موقعیت‌های خود استفاده کرد و با به ثمر رساندن گل با تساوی به رختکن رفتیم در نیمهٔ دوم نیز با انگیزهٔ بالاتری در زمین حاضر شدیم و سرانجام امتیاز را با برد ۳-۴ از آن خود کردیم.
وی ادامه داد: تیم فرش آرا عملکرد مطلوبی داشت اما تیم تازه نفس و جوان شهرداری به جدی از خود باوری رسیده که دیگر تیم‌ها توان مقابله با آن‌ها را ندارد.
تقی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: شرایط برگزاری بازی و همچنین نحوهٔ قضاوت داوری بدون مشکل بود و موفق شدیم بازی حرفه‌ای و بدون حاشیه‌ای را به اجرا بگذاریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر