کد خبر: 49733 A

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهر:

بحث اشتغال یکی از اصلیترین دغدغه‌ها و مطالبات مردم است، واشتغال ایجاد شده کافی نیست و انتظاری که از مسئولین دستگاههای اجرایی داریم این است که در جهت جذب و ایجاد اشتغال بیش از تعهد شده خود تلاش بیشتری کنند. / با رشدی بیش از ۴۴ درصد، ۵ هزار و ۱۷۱ فرصت شغلی طی سال جاری در این شهرستان ایجاد شده است.

ایلنا- اهر: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اهر از رشد ۱۰۵/۴۴درصدی اشتغالزایی در اهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زین العابدین امامی افزود: در این راستا بیش از ۵ هزار فرصت شغلی طی سال جاری در این شهرستان ایجاد شده است.

وی گفت: شهرستان اهر از ظرفیتهای فوق العاده در بخش صنعت و کشاورزی برخوردار است که با برنامه ریزی صحیح و سرمایه گذاری لازم در این بخش‌ها می‌توان علاوه بر ایجاد اشتغال، زیر ساخت‌های لازم جهت بالفعل شدن پتانسیل‌های موجود را مهیا کرد.

وی درخصوص اشتغال ایجاد شده در شهرستان اهر، یادآورشد: طی سال جاری میزان اشتغال تعهد شده برای شهرستان اهر چهر هزار و ۹۰۴ فرصت شغلی بوده است که تاکنون ۵ هزار و ۱۷۱ شغل در این شهرستان ایجاد شده است

امامی گفت: به دلیل نرخ بالای بیکاری در شهرستان، که بحث اشتغال یکی از اصلیترین دغدغه‌ها و مطالبات مردم است، واشتغال ایجاد شده کافی نیست و انتظاری که از مسئولین دستگاههای اجرایی داریم این است که در جهت جذب و ایجاد اشتغال بیش از تعهد شده خود تلاش بیشتری کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر